Euro 2020: komu kibicują andaluzyjscy kibice w meczu Hiszpania - Polska? Będziecie zaskoczeni!

i

Autor: JULIO MUNOZ/POOL VIA AP Euro 2020: komu kibicują andaluzyjscy kibice w meczu Hiszpania - Polska? Będziecie zaskoczeni! (JULIO MUNOZ/POOL VIA AP)

Euro 2020: komu kibicują andaluzyjscy kibice w meczu Hiszpania - Polska? Będziecie zaskoczeni!

2021-06-17 18:15

Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak - to najczęściej wymieniane przez mieszkańców Andaluzji nazwiska polskich graczy. W rozmowie z PAP wskazują, że nie mają większej wiedzy o pozostałych graczach ekipy biało-czerwonych. Cieszą się też z absencji w sobotnim meczu za czerwoną kartkę Krychowiaka, odnotowując jego dobre przed laty występy w szeregach Sevilla FC.

Euro 2020: komu kibicują andaluzyjscy kibice w meczu Hiszpania - Polska? Pochodzący z południowej Hiszpanii kibic piłkarski i strażak wskazuje, że zaletą przeprowadzonej w ostatnich tygodniach selekcji szkoleniowca zespołu La Roja jest duża grupa zawodników o wysokiej klasie. Mimo to przyznaje, że w sobotę można spodziewać się dobrego występu zdeterminowanych do walki o wygraną Polaków. W ocenie Sancheza Campy sobotnie spotkanie zakończy się albo remisem, albo wygraną Hiszpanii nieznaczną różnicą bramek. Podkreśla, że podopiecznym Enrique nie wolno pod żadnym względem zlekceważyć ekipy biało-czerwonych, nawet jeśli ta obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy E. Polska wciąż pozostaje trudnym przeciwnikiem, z zawodnikami z ofensywy potrafiącymi stworzyć zagrożenie pod bramką rywala - podsumował andaluzyjski kibic. Spotkanie Hiszpania - Polska rozpocznie się 19 czerwca o godz. 20 na stadionie La Cartuja w Sewilli.

Euro 2020. Mecz Hiszpania - Polska. Kto będzie sędzią? Znamy bardzo dobrze tego arbitra!

Prezenterzy Radia SuperNova przewidują wynik meczu Hiszpania - Polska

Euro 2020: komu kibicują andaluzyjscy kibice w meczu Hiszpania - Polska?

Mieszkańcy Andaluzji, w której stolicy Sewilli reprezentacja Hiszpanii zmierzy się w sobotę z Polską w meczu grupy E piłkarskich ME, wierzą w sukces swojej ekipy, pomimo bezbramkowego wyniku ze Szwecją. Nie lekceważą jednak biało-czerwonych. Myślę, że poza wiedzą na temat gry Lewandowskiego moja znajomość polskiej reprezentacji jest dosyć ograniczona - powiedział dziennikarz Paco Grao, zaznaczając, że od kilku lat Polska jest obecna na dużych imprezach piłkarskich i nie wolno jej lekceważyć.

Co wiesz o Mistrzostwach Europy?

Pytanie 1 z 10
W którym roku po raz pierwszy rozegrano EURO?