Pierwsza Komunia Święta 2022

i

Autor: komunia/ screen: www.tiktok.com/@sylviafitness/video Pierwsza Komunia Święta 2022

Dziewczynka na komunii zaskoczyła wszystkich! Wideo HITEM internetu

2022-05-05 9:10

Maj to miesiąc, w którym wiele dzieci z katolickich rodzin przystępuje do swojej pierwszej komunii świętej. Na tę okazję organizowane są aktualnie ogromne przyjęcia, czasem porównywalne do wesela. Najmłodsi często są bardzo zdenerwowani tym ważnym wydarzeniem w ich życiu. Zobaczcie poniżej, co zrobiła jedna z dziewczynek w Stanach Zjednoczonych.

Pierwsza Komunia Święta to ważne i jednocześnie stresujące wydarzenie dla wszystkich małych dzieci. Czasem niektóre z nich nie zdają sobie do końca sprawy z tego, jak należy się zachować i dlaczego właściwie jest to tak istotny moment. Parę dni temu do internetu na TikToka trafiło nagranie, które właśnie obrazuje tego typu sytuację. Dziewczynka dostaje od księdza kielich mszalny, z którego ma wziąć mały łyk wina symbolizujący przyjęcie sakramentu. Prawdopodobnie była bardzo zdezorientowana i zestresowana, więc wypiła prawie całe. Ksiądz nie bardzo wiedział co zrobić, ale próbował jej przerwać. To wszystko bardzo rozbawiło gości i wiernych w kościele. Ostatecznie duchowny też się uśmiechnął.

Uroczystość tej pierwszej komunii odbyła się w Stanach Zjednoczonych. Różni się nieco od tej, z którą stykamy się w Polsce.

Autorka filmiku dodała, że dziewczynce naprawdę mocno chciało się pić. Skorzystała wieć z darmowego poczęstunku. W zaledwie 4 dni to video z TikToka zostało wyświetlone ponad półtora miliona razy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Specjalistą od zaskakiwania jest też Albert z ESKI.

Posłuchaj najnowszych odcinków jego kultowej WKRĘTARKI ;)

Listen to "Oferta" on Spreaker. Źródło: Dziewczynka na komunii zaskoczyła wszystkich! Wideo HITEM internetu