Dzień Babci i Dziadka

i

Autor: pixabay.com

ŚWIĘTO DZIADKÓW

Dzień Babci i Dziadka 2024 - DATA. O tych dniach nie można zapomnieć!

2024-01-19 11:04

Dzień Babci i Dzień Dziadka to dwie wyjątkowe daty w kalendarzu, które co roku pojawiają się właśnie w styczniu. Warto o nich pamiętać, by ruszyć do ukochanych seniorów z gorącymi życzeniami i prezentami. Kiedy dokładnie jest Dzień Babci i Dziadka w 2024 roku? To idealna okazja do podwójnego świętowania!

Spis treści

  1. Dzień Babci 2024 - data
  2. Dzień Dziadka 2024 - data

Dzień Babci i Dziadka 2024 - kiedy wypada? Data ciekawi wiele osób. Nie od dziś wiadomo, że babcia i dziadek kochają swoich wnuków najmocniej na świecie! To właśnie oni rozpieszczają ich domowymi obiadkami, przymykają oko na różnorakie wybryki, a gdy trzeba pomogą w tarapatach. Mimo podeszłego wieku, wiele polskich babć i dziadków, radzą sobie w tej roli znakomicie. Wielkimi krokami zbliża się ich święto, o którym nie można zapomnieć. W 2024 roku Dzień Babci, wypada w niedzielę, a Dzień Dziadka w poniedziałek, więc weekend jest idealnym czasem do wspólnego świętowania i celebrowania. Sprawmy zatem wyjątkowy prezent swoim bliskim i ruszmy do nich z życzeniami!

Julia Wieniawa kiedyś i dziś. Tak zmieniała się przez lata

Dzień Babci 2024 - data

Każda babcia niesamowicie cieszy się, że właśnie w styczniu widnieje w kalendarzu jej święto. To idealna okazja by podarować jej prezent od serca, a także złożyć najszczersze życzenia. Dzień Babci 2024 wypada 21 stycznia i jest to niedziela. Warto kupić babci bukiet kwiatów, kosz ulubionych herbat i smakołyków, kalendarz ze zdjęciami wnuków lub miękki kocyk i świętować ten dzień na całego!

ZOBACZ TAKŻE: Wiersze dla babci i dziadka wspólne. Życzenia długie i krótkie od serca

Dzień Dziadka 2024 - data

Kiedy jest Dzień Dziadka 2024? Data ta jest również bardzo ważna i wypada dzień po dniu babci. Dzień Dziadka obchodzimy zatem 22 stycznia i w tym roku jest to poniedziałek. Każdy dziadek ucieszy się z życzeń, ciepłych skarpet, ulubionej kawy, kubka lub ciepłego swetra.

Typowe teksty babci i dziadka - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 8
Weź sobie chleba do tej zupy