Telefon

i

Autor: Pixabay

Dostałeś SMS-a o treści: "Masz niezapłaconą paczkę"? Lepiej nie klikaj w ten link!

Masz niezapłaconą paczkę, prosimy uregulować należność to treść SMS-a, jakiego otrzymały już tysiące osób. Wystarczy chwila nieuwagi, by paść ofiarą telefonicznych oszustów. Ostrzegamy przed klikaniem w link podany w cytowanej wiadomości tekstowej. To grozi wpadnięciem w prawdziwe tarapaty!

SMS-y o budzącej niepokój treści 'Masz niezapłaconą paczkę, prosimy uregulować należność' dostaje coraz więcej osób! Chociaż o popularnych metodach oszustów mówi się znacznie głośniej, to wciąż wiele osób daje nabierać się na ich sztuczki. Nie ma w tym nic dziwnego. Oszuści stosują sprawdzone praktyki, które gwarantują im spory zysk. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest wysyłanie wiadomości tekstowych na wybrane numery telefonu, które z miejsca budzą niepokój wśród ich adresatów. Komunikaty mają krótką treść i są napisane w taki sposób, by otrzymująca je osoba instynktownie zareagowała, klikając w niepożądany link. Tak jest i tym razem. Teraz oszuści posługują się metodą na 'niezapłaconą paczkę'.

Zobacz też: Pogoda na Wszystkich Świętych 2022. Ile stopni 1 listopada i czy będzie padać deszcz?

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Niezapłacona paczka - SMS

SMS o treści Masz niezapłaconą paczkę, prosimy uregulować należność z podanym linkiem, za pośrednictwem którego można rzekomo opłacić należność, to oszustwo. Numer, z którego wysyłana jest wiadomość, ma już coraz więcej negatywnych opinii w sieci. Uważajcie na podejrzane informacje i pod żadnym pozorem nie klikajcie w żaden z zamieszczanych w nich linków.

Listen to "Uważajcie na fałszywe SMS-y. Można stracić majątek." on Spreaker.