zakupy

i

Autor: pixabay.com

ZAKUPY PRZED ŚWIĘTAMI

Do której są otwarte sklepy w sobotę 23 grudnia? To ostatni moment na zrobienie zakupów!

2023-12-23 9:14

Chyba nikt nie lubi zakupów przed świętami, ale czasami nie mamy wyjścia. Zawsze jest tak, że podczas gotowania okazuje się, że zapomnieliśmy czego kupić. Sobota to przed świętami ostatni moment na wybranie się do sklepów spożywczych, odzieżowych i tych z elektroniką, czy też dekoracjami do domu. Sprawdź, do której godziny otwarte są sklepy w sobotę 23 grudnia.

Otwarte sklepy w sobotę 23 grudnia są ostatnim ratunkiem na zrobienie świątecznych zakupów. Tego dnia z pewnością w miastach będzie armagedon, dlatego kierowcy muszą być skupieni podczas jazdy samochodem, by nie doszło do żadnej kolizji, ani wypadku. Osoby w sklepach powinny uważać na portfele, a kobiety na torebki, gdyż w tym okresie nie brakuje także chytrych rabusiów. Zakupy 23 grudnia są ostatnią okazją do kupienia prezentów i potrzebnych składników do dań wigilijnych, bowiem w Wigilię 24 grudnia sklepy będą zamknięte. Na posiedzeniu Sejmu 28 listopada 2023 posłowie zmienili kalendarz z dniami handlowymi i zdecydowali, że 24.12.2023 sklepy będą zamknięte. Wyjątkiem mogą być oczywiście małe sieci typu Żabka, czy też Carrefour Express.

Najlepszy prezent od świętego Mikołaja to... #EwelinaPyta

Otwarte sklepy 23 grudnia - do której godziny można zrobić zakupy?

Do której są sklepy 23 grudnia? Godziny otwarcia sklepów ciekawią wielu osób. Jeśli chcecie zrobić zakupy tego dnia, możecie być spokojni. Sklepy 23.12.2023 będą otwarte w takich godzinach, jak otwarte są zawsze w soboty. W mniejszych miastach delikatesy, sklepy rybne i prywatne sklepy odzieżowe będą otwarte maksymalnie do godziny 13 lub 14. Wyjątkiem są oczywiście galerie handlowe i duże markety, takie jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Carrefour, Aldi, Auchan, Netto, które będą otwarte do godziny 21, 22 lub nawet do godziny 23.

ZOBACZ TAKŻE: Jak prawidłowo dzielić się opłatkiem? Takie życzenia możesz złożyć swoim bliskim

Kartki świąteczne do pobrania. Wierszyki i życzenia dla rodziny i znajomych