szkoła

i

Autor: pixabay.com

Do którego jest wystawianie ocen? Kiedy jest koniec 1 semestru?

2023-01-16 10:50

Pierwszy semestr powoli dobiega końca, a nauczyciele coraz częściej przypominają uczniom, że jest to ostatni dzwonek, aby zadbać o oceny. Do kiedy jest wystawianie ocen? Kiedy dokładnie kończy się pierwszy semestr roku szkolnego 2022/2023? Uczniowie coraz częściej poszukują odpowiedzi na te pytania, dlatego warto sprawdzić szczegóły.

Data końca semestru i czas wystawiania ocen, ciekawi wielu uczniów. W okolicach grudnia młodzież powoli rozleniwia się w szkołach. Wszystko dlatego, że czeka ich zimowa przerwa związana ze świętami Bożego Narodzenia, która trwa zawsze do początku Nowego Roku. W tym roku zajęcia w szkołach będą wstrzymane od 23 grudnia do 1 stycznia 2023 roku włącznie. Oprócz tego wielkimi krokami zbliżają się ferie 2023 dlatego uczniowie coraz częściej poszukują informacji na temat tego kiedy jest koniec pierwszego semestru, a także tego do kiedy wystawiane są oceny. Czasu jest coraz mniej, dlatego warto zadbać o lepsze wyniki z poszczególnych przedmiotów.

ZOBACZ TAKŻE: Ferie zimowe 2023 - województwa. Kto kiedy ma zimową przerwę w szkole?

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Koniec pierwszego semestru 2022/23 - DATA

Kiedy jest koniec 1 semestru? Do kiedy nauczyciele wystawiają oceny? Koniec pierwszego semestru, nigdy nie ma konkretnej daty. W wielu szkołach w Polsce ostateczny termin wystawiania ocen śródrocznych następuje 13 stycznia 2023 roku. Rada klasyfikacyjna najprawdopodobniej odbędzie się pod koniec miesiąca, czyli około 31 stycznia. Jeśli nie jesteście pewni, kiedy Wasza szkoła wystawia oceny i kończy pierwszy semestr, możecie zasięgnąć takich informacji u swojego wychowawcy, w szkolnym sekretariacie lub na stronie internetowej placówki w zakładce "Harmonogram roku szkolnego".

Szkoła - typowe teksty nauczycieli

Pytanie 1 z 14
Dzwonek/przerwa jest dla ...