Danuta Holecka

i

Autor: AKPA / Krzemiński Jordan

Gwiazdy

Danuta Holecka zniknie z TVP? Media dotarły do nieoficjalnych ustaleń

2023-12-01 11:11

Danuta Holecka była w ostatnich latach najważniejszą twarzą "Wiadomości" TVP, jeśli nie całej Telewizji Polskiej. Jak jednak wynika z nieoficjalnych informacji, które obiegają media, prezenterka wkrótce pożegna się ze stacją. Do tych doniesień zdążyła już odnieść się sama zainteresowana.

Danuta Holecka odchodzi z TVP?

Jako pierwszy o sprawie poinformował portal natemat.pl. Redakcja przekazała, że według jej informatorów prezenterka odejdzie z TVP za porozumieniem stron 12 grudnia. Dokumenty w sprawie miały już nawet zostać podpisane.

Źródła, do których dotarła gazeta.pl, przekazały natomiast, że rozwiązywanie umowy jest jeszcze w roku. Nie zmienia to jednak faktu, iż dziennikarze podali ten sam termin - 13 grudnia Holecka ma zniknąć z grafiku prowadzących "Wiadomości" TVP. Co więcej, sama reporterka miała wybrać ten konkretny termin.

Redakcji natemat.pl udało się skontaktować z Holecką i poprosić ją o potwierdzenie tych ustaleń. - Poirytowana Holecka w pierwszych słowach rzuciła, że to bzdura. A potem stwierdziła, że jednak nie chce sprawy komentować i dodała, że możemy sobie pisać, co chcemy. Wyraźnie zdenerwowana podkreśliła, że nie ma obowiązku komukolwiek się tłumaczyć - czytamy.

Biuro prasowe TVP na razie nie odniosło się do opisywanych doniesień.

"Uber Wróż" w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Polacy ŻĄDAJĄ podwyżek! Teraz TRZEBA zarabiać 20 tysięcy miesięcznie! | KOMENTERY
Źródło: Danuta Holecka zniknie z TVP? Media dotarły do nieoficjalnych ustaleń