zakupy, sklep

i

Autor: pixabay.com

Czy 12 listopada 2022 sklepy są otwarte? Czy to dzień wolny od pracy?

2022-11-10 11:13

Za sprawą wypadającego w piątek 11 listopada, Polacy będą mogli cieszyć się długim weekendem. Informacja ta budzi jednak pytania dotyczące funkcjonowania sklepów, czy też dużych galerii handlowych. Piątek jest dniem ustawowo wolnym i wtedy sklepy są zamknięte. Co z sobotą? Czy 12 listopada zrobimy zakupy normalnie?

Czy sklepy są otwarte 12 listopada 2022? Takie pytanie zadaje sobie niejeden Polak, ponieważ przed nami szykuje się długi weekend. To wszystko za sprawą Narodowego Święta Niepodległości, które w tym roku wypada w piątek i jest dniem ustawowo wolnym. Upamiętniamy wtedy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach nieobecności na mapach politycznych Europy, a dodatkowo rozpoczynamy weekend trwający aż trzy dni. W związku z tym pojawiają się pytania, czy sklepy są otwarte? Czy 11, 12 i 13 listopada zrobimy zakupy? Okazuje się, że nie w każdy dzień będziemy mogli wybrać się do sklepu. Sprawdzamy, jak w dniach 11-13 listopada będą funkcjonować supermarkety, dyskonty oraz galerie handlowe w naszym kraju.

Od 1 listopada płyn do spryskiwaczy w bagażniku - o co chodzi? Czy można dostać za to mandat?

Super Ring - Marsz Niepodległości

12 listopada - otwarte sklepy

Czy 12 listopada będą otwarte sklepy? Okazuje się, że podczas długiego weekendu nie zrobimy zakupy we wszystkie dni. Wyjątkiem jest oczywiście piątek 11 listopada, ponieważ jest to dzień ustawowo wolny. Zakupów nie zrobimy także w niedzielę 13 listopada, ponieważ będzie to niedziela niehandlowa. Zakupy zrobimy jedynie w sobotę 12 listopada, ponieważ jest to zwykły dzień, a sklepy będą otwarte tradycyjnie jak w każdą normalną sobotę.

ZOBACZ TAKŻE: Pogoda na 11 listopada 2022. Jaki będzie długi weekend?

Zabobony i przesądy w Polsce. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 9
Gdy kobieta ładnie wygląda w ciąży to...