Córka Władimira Putina przeżywa KOSZMAR! Co dokładnie się z nią teraz dzieje?

i

Autor: Screen/ www.youtube.com/watch?v=okK54mX8XBQ Córka Władimira Putina przeżywa KOSZMAR! Co dokładnie się z nią teraz dzieje?

Córka Władimira Putina przeżywa KOSZMAR! Co dokładnie się z nią teraz dzieje?

2022-03-24 10:41

Inwazja Władimira Putina na Ukrainę odbija się zarówno na nim samym, oligarchach, jak i jego dzieciach. Życie jego najstarszej córki - Mari Woroncowej-Faasen - legło w gruzach. Skończyło się jej dotychczasowe powodzenie i bogactwo. Co dokładnie się z nią teraz dzieje?

Życie dzieci Władimira Putina od zawsze objęte było ścisłą tajemnicą. Wiadomym jest jednak to, że z małżeństwa z Ludmiłą Aleksandrowną prezydent Federacji Rosyjskiej doczekał się dwóch córek. Starsza z nich pod zmienionym nazwiskiem ukończyła prestiżowe studia medyczne na Petersburskim Uniwersytecie Państwowym

Brytyjski dziennik "Daily Mail" przedstawił nowe informacje dot. życia Marii Woroncowej-Faasen. Córka Władimira Putina przeżywa teraz niezwykle ciężki czas, co jest częściowo oczywiście związane z decyzjami jej ojca. Jeszcze przed rozpoczęciem wojny w Ukrainie 36-latka rozstała się ze swoim mężem Jorritem Faassenem. Rosjanka była w związku małżeńskim z Holendrem od 2010 roku. Para doczekała się syna.

W przeszłości małżonkowie mieszkali w holenderskim mieście Voorschoten. W 2014 roku zostali jednak wydaleni z kraju po tym, jak prorosyjscy działacze zestrzelili samolot na terenie Ukrainy. Para wyjechała wtedy do Moskwy.

Maria Woroncowa-Faasen miała konkretny cel zwiazany z jej karierą zawodową. Jest endokrynolożką specjalizującą się w rzadkich dziecięcych chorobach genetycznych. Chciała otworzyć warte 630 mln dolarów centrum medyczne w Petersburgu. Za inwestycją miała stać firma Nomenko, której 20 proc. akcji posiada Rosjanka. Klinika miała przyciągać bogatych pacjentów z całego świata. Plan jednak legł w gruzach i nie będzie to możliwe ze względu na odizolowanie Rosji w wyniku sankcji.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Stolice państw świata. To nie zawsze największe miasta, więc uważaj!

Pytanie 1 z 15
Jakie miasto jest stolicą Australii?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Rosjanie w telewizji grożą Europie wojną jądrową
Źródło: Córka Władimira Putina przeżywa KOSZMAR! Co dokładnie się z nią teraz dzieje?