Byk uciekł z farmy i udał się na basen

i

Autor: Gazeta Brasil News Byk uciekł z farmy i udał się na basen

Byk miał iść na rzeź. Postanowił więc uciec z farmy i udać się na zjeżdżalnie na basenie (VIDEO)

2021-11-15 9:38

Dwuletni byk, trzymany na farmie w brazylijskim stanie São Paulo, zdołał się uwolnić. Byk postanowił skorzystać z życia i udał się na basen, gdzie postanowił... zjechać ze zjeżdżalni. Zwierzę przeznaczone było na rzeź, ale ten zuchwały czyn zmienił jego los, mimo że został natychmiast złapany.

Zauważając ślady ucieczki właściciel farmy Carlos Miguel Cerante zaczął gonić byka i znalazł go na terenie sąsiedniego kompleksu podmiejskiego. W klubie na terenie którego znajdował się basen przebywał jego prezes. Nie było jeszcze gości, co pozwoliło uniknąć potencjalnie niebezpiecznej sytuacji. Kiedy jednak panowie zadzwonili do miejscowego urzędu, prosząc o pomoc odpowiednich służb - nikt im w pierwszym momencie nie uwierzył.

Tymczasem zdesperowany uciekinier nie znalazł nic lepszego niż wspinanie się na zjeżdżalnię. Zjechał z niej, ale utknął na końcu ścieżki. Właściciel, który kręcił wideo, przerwał nagrywanie i wraz z obsługą klubu wyjął zwierzę z wąskiej rury. Został wciągnięty do basenu na linach, a następnie podniesiony na bok.

Po całym zdarzeniu właściciel obiecał, że byk stanie się teraz zwierzakiem i nie zostanie przeznaczony na rzeź.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Byk miał iść na rzeź. Postanowił więc uciec z farmy i udać się na zjeżdżalnie na basenie (VIDEO)