Bonucci na konferencji pił piwo i colę

i

Autor: UEFA Bonucci na konferencji pił piwo i colę

Bonucci na konferencji piwo popijał colą. "Zasłużyłem, prawda. Wypiję dziś wszystko" [VIDEO]

2021-07-12 12:50

EURO 2020 za nami. Podczas tegorocznych Mistrzostw Europy bardzo głośno było o konferencjach prasowych. W końcu to na nich Cristiano Ronaldo schował colę wyciągnął wodę. Podobnie zachował się Poul Pogba, który schował piwo. Po finale przebił jednak wszystko Leonardo Bonucci. Mistrz Europy przyszedł na konferencję z piwem i colą i stwierdził, że wypije to wszystko.

Konferencje prasowe podczas EURO 2020 wywoływały wiele kontrowersji. Na początku głośno zrobiło się o Cristiano Ronaldo, który schował butelki z colą i wyją wodę. Dodał do tego, aby ludzie pili wodę. Chwilę potem na konferencji prasowej Poul Pogba podobnie uczynił z piwem, które także schował pod stół. Nie spodobało się to UEFIE, która zagroziła palcem - są umowy sponsorskie i należy ich dotrzymywać. Po tym wszystkim oba napoje już swoje miejsce na stole miały do końca turnieju.

Po meczu finałowym gwiazdą, podobnie jak na boisku został Leonardo Bonucci. Obrońca przyszedł na konferencję z własnym piwem i colą. Zakpił z rywali po czym pił naprzemienne oba napoje. Sam spytał się dziennikarzy - "zasłużyłem, prawda? Dziś wypije wszystko".

Konferencja do odtworzenia na poniższym nagraniu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: Bonucci na konferencji piwo popijał colą. "Zasłużyłem, prawda. Wypiję dziś wszystko" [VIDEO]