zakupy

i

Autor: pixabay.com

CZARNY PIĄTEK

Black Friday 2023 - kiedy w Polsce? Czarny Piątek niesie wiele promocji!

2023-11-24 8:22

Black Friday to dzień, który uwielbiają szczególnie kobiety. To idealna okazja do zakupów, które można zrobić w promocyjnych cenach. Kiedy Black Friday 2023 jest w Polsce? Jakie promocje będą obowiązywać w sklepach? Wszystko co musicie wiedzieć o Czarnym Piątku, znajduje się w artykule poniżej

Spis treści

  1. Black Friday 2023 - DATA
  2. Czy powinno się przywrócić handle w niedzielę?

Kiedy jest Black Friday 2023 w Polsce? Jakie promocje są wtedy w sklepach? Coraz większymi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwany i szalony dzień w naszym kraju. Mowa o Czarnym Piątku, czyli Black Friday, kiedy to w sklepach pojawiają się wielkie obniżki cen. Do Polski "święto" to przywędrowało prosto ze Stanów Zjednoczonych i choć promocje w naszym kraju są dużo niższe niż te w USA, to i tak dzień ten cieszy się ogromnym powodzeniem. Black Friday uwielbiają szczególnie panie, które biegają od sklepu do sklepu, ale również panowie nie są w tym temacie obojętni. Kiedy w Polsce jest Black Friday 2023? Gdzie będzie można skorzystać z promocji? To idealny moment, aby kupić prezenty dla bliskich z okazji zbliżających się świąt, lub kupić ciepłą kurtkę na mroźną zimę.

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia BURGERA DRWALA. Hit czy Kit? #EwelinaPyta

Black Friday 2023 - DATA

Kiedy jest Black Friday 2023 w Polsce? Zakupowy szał, czyli Czarny Piątek wypada w tym roku w Polsce 24 listopada. Czasami sklepy lubią zaskakiwać swoich klientów i na klika dni przed Black Friday wprowadzają dodatkowe obniżki produktów lub przedłużają promocje. Nie można również zapomnieć o Cyber Monday, czyli dniu licznych wyprzedaży i promocji w internecie. Cyber Monday obchodzimy w 2023 roku kilka dni po Black Friday, a dokładnie w poniedziałek 27 listopada.

Sonda
Black Friday - skorzystasz z promocji w czarny piątek?

Czy powinno się przywrócić handle w niedzielę?

Listen to "Czy powinno się przywrócić handel w niedzielę? Ponad połowa Polaków jest...." on Spreaker.