egzamin, test

i

Autor: pixabay.com

Arkusze z chemii matura 2023 - arkusz CKE, odpowiedzi, zadania

2023-05-15 14:13

Matura 2023 trwa w najlepsze, a w poniedziałek 15 maja uczniowie otworzyli maturalne arkusze z rozszerzonej chemii. Jakie zadania musieli rozwiązać? Czy poziom egzaminu był trudny? Sprawdźcie gdzie i kiedy szukać rozszerzonych arkuszy z chemii.

Rozszerzona chemia na maturze 2023 - arkusz CKE, odpowiedzi, zadania. Gdzie szukać? Matura 2023 trwa w najlepsze. Po obowiązkowych podstawach, przyszła pora na egzaminy na poziomie rozszerzonym. Był już język angielski, matematyka, czy też biologia, a teraz przyszedł czas na rozszerzoną chemię. Wyniki z tej matury są niesamowicie ważne dla osób zdających, ponieważ będą mocną kartą przetargową w rekrutacji na studia wyższe. Przypomnijmy, że matura rozszerzona z chemii według harmonogramu odbywa się w poniedziałek 15 maja o godzinie 9:00. Na rozwiązanie arkuszy przeznaczono aż 180 minut, czyli trzy godziny zegarowe. Co ciekawe, w 2023 roku maturę rozszerzoną z chemii zdaje około 23 tysięcy osób. Gdzie szukać klucza odpowiedzi? Wiemy kiedy i o której będą dostępne arkusze!

ZOBACZ TAKŻE: Przydatne zwroty na ustny angielski 2023. Przecieki i podpowiedzi na egzamin

Matura 2023 - rady i patenty dla maturzystów #EwelinaPyta

Rozszerzona chemia matura 2023 - ODPOWIEDZI

Gdzie szukać odpowiedzi do matury z rozszerzonej z chemii 2023? Niestety klucza odpowiedzi nie znajdziemy w sieci. CKE nie udostępnia go w dniu egzaminów, a oficjalne wskazówki, jak należało rozwiązać arkusz, pojawią się w dniu wyników już 7 lipca. Swoje odpowiedzi zdający mogą skonsultować z nauczycielami od tego przedmiotu, ze swoim korepetytorem lub rówieśnikami.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy będą wyniki matur 2023? Jak się zalogować?

Matura 2023 rozszerzona chemia - ARKUSZ CKE

Gdzie znaleźć arkusz CKE z rozszerzonej chemii w formule 2023? Arkusz maturalny z chemii jest już dostępny na oficjalnej stronie CKE.