Żona Sławomira olśniła wszystkich figurą. Skąpe bikini pokazuje wiele!

i

Autor: ARTUR HOJNY / SE, instagram/@superkajra Żona Sławomira olśniła wszystkich figurą. Skąpe bikini pokazuje wiele!

Żona Sławomira olśniła wszystkich figurą. Skąpe bikini pokazuje wiele!

2023-01-30 14:42

Żona Sławomira od hitu "Miłość w Zakopanem" to prawdziwa petarda! Gdy wychodzi na scenę wszystkim opadają szczęki. Tym razem wystarczyło jedno zdjęcie na plaży, żeby Kajra olśniła cały internet. Skąpe bikini w którym leży na złocistym piasku wiele odsłoniło. Tylko pozazdrościć tej figury!

Na jej widok wszystkim opada szczęka! Mowa oczywiście o żonie Słąwomira, która gdy tylko pojawia się w lśniących kreacjach na scenie, wprawia o zawrót głowy niejednego mężczyznę. Panie również nie mogą napatrzeć się na blondwłosą wokalistkę, ponieważ jej styl, kobiecość i figura są dla niejednej kobiety inspiracją. Kajra, a tak naprawdę Magdalena Kajrowicz zachwyca nie tylko na scenie, w teledyskach, ale i w telewizji prowadząc program Tak to leciało. Nie można również zapomnieć o mediach społecznościowych, gdzie jest niesamowicie aktywna i publikuje zdjęcia, od których ciężko oderwać wzrok! Sukienki, głębokie dekolty, odsłonięte nogi, a teraz... całe ciało!

Magda Gessler podrywa Macieja Musiała. Gdy zobaczyła go bez koszulki, AŻ ZAMRUCZAŁA

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)

Kajra w bikini

Kajra poszła na całość i pochwaliła się swoim obserwatorom zdjęciem w skąpym bikini. Fotografia rozpaliła zmysły niejednej osoby i nie ma się co dziwić, w końcu takiej figury może pozazdrościć jej każdy!

- pięknie pani wygląda

- Kajra wyglądasz Skarbie przepięknie?❤???ciałko rewelacyjne?❤❤ 

- Ładnie wyglądasz ???

To jednak nie koniec! Oprócz komplementów pod zdjęciem Kajry, pojawiło się także sporo komentarzy w których internauci śmieją się ze Sławomira. Choć artysty nie ma na zdjęciu, fani gwiazd przymrużyli nieco oko i stwierdzili, że za Kajrą w wodzie spaceruje Sławomir. Oczywiście jest to żart, a małżeństwo od hitu "Miłość w Zakopanem" nie powinno się obrazić :) Poniżej możecie zobaczyć piękną Kajrę na plaży. Uwaga - grozi zauroczeniem!

#StartUp Music z Piotrem Cugowskim! Nagraj piosenkę i spełnij swoje muzyczne marzenie

Listen on Spreaker.