Magda Gessler Maciej Musiał

i

Autor: AKPA // screen z Instagrama @maciejmusial_official

Magda Gessler podrywa Macieja Musiała. Gdy zobaczyła go bez koszulki, AŻ ZAMRUCZAŁA

Maciej Musiał regularnie wprawia fanów w osłupienie, publikując zdjęcia bez koszulki. Tym razem 27-latkowi udało się zachwycić samą Magdę Gassler. Gdy restauratorka zobaczyła zdjęcie aktora na łóżku, aż zamruczała. Jej komentarz zrobił furorę.

Maciej Musiał nie ukrywa, że doskonale czuje się w swoim ciele. Aktor regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia bez koszulki, wprawiając fanów w zachwyt. Tych, jak można się domyślić, 27-latek ma całą rzeszę i to nie tylko w Polsce. Za sprawą roli Olka w hitowym serialu Netfliksa 1899, który niestety nie doczeka się kontynuacji, Maciej Musiał zgromadził zgromadził liczne grono wielbicieli właściwie na całym świecie. Śmiało myślący o zostaniu modelem Calvina Kleina, o czym informował niedawno na swoim stories, aktor ponownie opublikował zdjęcie, które w mig rozbudziło zmysły wszystkich obserwujących jego profil internautów. Na zamieszczenie wymownego komentarza pod postem zdecydowała się nawet Magda Gessler. Czołowa polska restauratorka aż zamruczała, widząc Musiała leżącego na łóżku z wyeksponowanymi mięśniami.

Magda Gessler zaserwowała gorące widoki z wanny! Na zdjęciu zasłania ją tylko piana

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

Magda Gessler zachwycona Musiałem

Tego Maciej Musiał mógł się nie spodziewać! Aktor, o którym z pewnością można mówić w kategoriach symbolu seksu, zamieścił na Instagramie kolejne zdjęcie bez koszulki. Tym razem widzimy jednak nie jego tors, a imponujących rozmiarów biceps i plecy. To wystarczyło, by zachwycić Magdę Gessler.

Mrrr..,!!!! Niezłe - napisała.

Trzeba przyznać, że forma Musiała jest naprawdę godna pozazdroszczenia!

Sonda
Obserwujesz Magdę Gessler?