Faster

i

Autor: screeny z YouTube/Lemon Records

Zespół Faster przedstawia nowość. Jagerek to hit wiosny 2022?

2022-05-05 15:10

Jagerek to najnowszy utwór zespołu Faster utrzymany w skocznym, imprezowym rytmie, tak dobrze znanym fanom Fasterów. Opowiada o imprezie z Jagerkiem, czyli tytułowym jeleniem. To nowy hit wiosny 2022? Przekonajcie się sami!

Faster jako zespół istnieje od 2008 roku. Grają mieszankę muzyki dance i disco polo. Ich utwory takie jak "Audi w LPG", "Beta w benzie" czy "Otwieram Balacha" zdobyły wyróżnienia platynowych i złotych płyt przyznawanych przez ZPAV (potrójna platyna za Audi w LPG, złota płyta za Bete w Benzie oraz Otwieram Balacha). Teledyski formacji mają ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube, a oni zagrali już ponad tysiąc koncertów na terenie całej Polski, w tym na największych festiwalach muzyki tanecznej.

Teraz wracają po 2 latach przerwy. Pełni nowych pomysłów i od razu zaczynają mocnym uderzeniem! Co ciekawe, w tym roku Zespół planuje wydać jeszcze co najmniej cztery nowe teledyski. Sezon letni zapowiada się zatem pracowicie, bo oprócz planowanych singli zapowiadane są liczne koncerty.

Stare hity, czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Szymon Wydra: Nasze życie będzie jak poemat...

Jagerek najnowszy utwór zespołu Faster, który utrzymany jest w skocznym, imprezowym rytmie. Opowiada o imprezie z Jagerkiem czyli tytułowym jeleniem właśnie. Oczywiście "Jagerek" ma także inne znaczenia, ale jakie - o tym dowiecie się słuchając piosenki i oglądając teledysk, którego premiera odbyła się w czwartkowe popołudnie 5 maja. Szykuje się hit wiosny i letnich imprez? Przekonajcie się sami.