Blanka - Solo na domofonie

i

Autor: AKPA, screen z TikTok/@muzyk_na_domofonie Blanka - Solo na domofonie

Zagrał Solo na domofonie i stal się hitem internetu. Wyobraźnia internautów nie zna granic!

2023-04-11 15:02

Już w maju Blanka Stajkow będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2023. Piękna blondynka zaśpiewa numer Solo, który od kilku tygodni jest hitem internetu. Teraz jeden z internautów pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i zagrał eurowizyjne Solo na… domofonie. Pękniecie ze śmiechu!

Wielkimi krokami zbliża się Eurowizja 2023. W tym roku muzyczne wydarzenie odbędzie się w Liverpoolu i będzie trwało od wtorku 9 maja, do soboty 13 maja. Na scenie przed ogromną, międzynarodową publicznością, zaprezentuje się wielu artystów, którzy będą walczyć o zwycięstwo dla swojego kraju. Polska wybrała swojego reprezentanta podczas specjalnych eliminacji i spośród wielu kandydatów padło na 23-letnią Blankę Stajkow. Piękna blondynka będzie reprezentować nas z energiczną piosenką "Solo", która przez wiele tygodni podbijała listy przebojów w naszym kraju. Niestety od wygrania przez artystkę preselekcji do Eurowizji, nie ma ona łatwo. Bejba its kajna krejsa to kawałek Solo, od którego ciężko się dziś uwolnić i które stało się niestety obiektem hejtu, kpin i żartów. Mimo to Blanka pokazuje, że ma do siebie dystans, a teraz może pośmiać się z przeróbki swojego hitu na… DOMOFONIE!

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Solo na domofonie - hity internetu 2023

Wyobraźnia internautów nie zna granic i pokazuje, że czasami niewiele trzeba, żeby coś stało się prawdziwym hitem internetu. Była już muzyka z Harrego Pottera grana na pralce, gumowy kurczak śpiewał sampel Krzysztofa Krawczyka "Ostatni raz zatańczysz ze mną", a teraz przyszła pora na eurowizyjną piosenkę Blanki - Solo, zagraną na osiedlowym domofonie. To nie żart! Jeden z użytkowników TikToka, prowadzi konto na którym pokazuje jak przy pomocy cyferek domofonu gra największe hity. Pękniecie ze śmiechu - tak brzmi Solo zagrane na domofonie!

ZOBACZ TAKŻE: Blanka reprezentuje Polskę na Eurowizji 2023. Wcześniej pozowała na jednorożcu w Top Model!

Sonda
Podobał ci się występ Blanki z piosenką Solo?
Listen on Spreaker.