Zaćmienie Słońca

i

Autor: pixabay.com

Zaćmienie Słońca 2022. Najlepsze rytuały

2022-04-29 10:10

30 kwietnia będzie miało miejsce pierwsze z dwóch w tym roku zaćmień Słońca. Choć tym razem nie będzie ono widoczne na terenie naszego kraju, nie oznacza to, że energia tego zjawiska nie będzie na nas oddziaływać. Dodatkowo wszystko zadzieje się w czasie nowiu pod znakiem Byka. Tym razem do księżycowej siły trzeba będzie podejść inaczej niż zwykle. Jak przygotować się na zaćmienie Słońca i jakie rytuały najlepiej w tym czasie odprawić? Wszystko wyjaśnimy niżej.

W 2022 roku czekają nas aż dwa zaćmienia Słońca, a pierwsze z nich wydarzy się 30 kwietnia. Będzie widoczne z okolic południowego Pacyfiku i Ameryki Łacińskiej, ale to, że czegoś nie widać u nas, nie oznacza, że nie zostawi po sobie śladu. Energia tego zjawiska będzie naprawdę silna. Tego dnia możemy czuć się przemęczeni, bezsilni czy rozdrażnieni. Wyostrzy się nam również intuicja i tym razem warto będzie jej posłuchać. Siłę zaćmienia podbije również siła księżyca w nowiu, który znajdzie się pod znakiem Byka. I ten nów będzie wyjątkowy - tym razem to nie będzie najlepszy czas na manifestacje. Co więc warto zrobić?

Gorąca 20 radia ESKA - notowanie 22.04.2022

Zaćmienie Słońca 2022 rytuały

Manifestacje warto zamienić na chwilę medytacji. Wycisz się i pozwól swoim myślom płynąć. Nie bój się swoich mrocznych stron, które może budzić siła zaćmienia. Przeanalizuj lęki i wewnętrzny niepokój, postaraj się wyciągnąć z tych uczuć wnioski, by móc wpuścić do siebie światło. Poczuj wdzięczność za trudne doświadczenia - to właśnie one uodparniają cię i przynoszą życiowe lekcje na przyszłość.

Rytuał oczyszczania

Astrolodzy zalecają, by w okresie zaćmienia zadbać o porządek i oczyszczenie. Zacznij od swojego ciała - weź ciepłą kąpiel w soli lub zrób sobie peeling solny z dodatkiem rozmarynu czy tymianku. Nałóż czyste ubrania nieprzesiąknięte energią poprzedniego dnia. Następnie oczyść swoją przestrzeń - możesz zrobić to za pomocą kadzideł czy zapalając świecę z intencją. Tego dnia posłuchaj swojej intuicji, nie podejmuj ważnych decyzji i nie przemęczaj się - pozwól by zadziało się to, co zadziać się musi.

Sonda
Pełnia Księżyca - czy dobrze śpisz w nocy?
Źródło: Zaćmienie Słońca 2022. Rytuały najlepsze na ten czas