Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Zabawna wpadka Steczkowskiej. Poszła na koncert Derulo i... Raczej się o tym nie dowiedział!

2024-04-12 14:22

Justyna Steczkowska bawiła się na koncercie Jasona Derulo. Artystka postanowiła pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych. Znany na całym świecie wokalista mógł jednak nie zobaczyć nagrania naszej diwy. Wszystko przez to, że Justyna Steczkowska oznaczyła na stories... kogoś innego.

Koncert Jasona Derulo w Polsce przyciągnął wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Na Torwarze bawiła się m.in. Justyna Steczkowska. Artystka, o której ostatnio było dość głośno za sprawą jej udziału w preselekcjach do Eurowizji 2024, w których ostatecznie przegrała z Luną, pochwaliła się tym faktem w swoich mediach społecznościowych. Z pewnością Jason Derulo nie przeszedłby obojętnie obok słów uznania od takiej artystki, jednak nie dostał powiadomienia od zweryfikowanego przez Instagram konta. Justyna Steczkowska zaliczyła bowiem zabawną wpadkę, oznaczając na swojej koncertowej stories zupełnie obcego mężczyznę, jedynie nazywającego się podobnie do globalnej supergwiazdy. To mógł być dla niego spory szok, bo jak sprawdziliśmy, jego profil śledzi zaledwie kilkadziesiąt osób. 

Justyna Steczkowska skomentowała wyniki preselekcji i 0 punktów od TVP. "Zadziwiające"

Blanka szczerze o Lunie. "The Tower" nie jest piosenką w jej stylu!

Justyna Steczkowska zaliczyła zabawną wpadkę

Wielu fanów Justyny Steczkowskiej chciałoby po przebudzeniu zobaczyć powiadomienie od zweryfikowanego konta artystki. Taka sytuacja przydarzyła się Johnowi Ladenowi, którego wokalistka pomyliła z Jasonem Derulo. Na obu relacjach z koncertu piosenkarka oznaczyła instagramowy profil Ladena - @Johson_Derulo. Taka wpadka mogła oczywiście przydarzyć się każdemu. Diwa, jak widać, doskonale się bawiła, a to przecież najważniejsze.

Justyna Steczkowska

i

Autor: screen z Instagrama Justyny Steczkowskiej
Źródło: Zabawna wpadka Steczkowskiej. Poszła na koncert Derulo i... Raczej się o tym nie dowiedział!