Magda Gessler

i

Autor: Restaurant Week

Weź udział w Restaurant Week i wygraj kolację z Magdą Gessler!

2021-06-01 15:18

Wiosenna edycja Restaurant Week obfituje w niespodzianki! Wszyscy Goście mogą wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest kolacja z ikoną polskiej sceny restauracyjnej - Magdą Gessler. Zwycięska kolacja odbędzie się w legendarnej restauracji “U Fukiera”! Festiwal potrwa od 9 do 27 czerwca.

Zasady konkursu są proste! Wystarczy pójść na Festiwal, wykonać zdjęcie i oznaczyć lokalizację/zameldować się na Facebooku lub Instagramie w festiwalowej restauracji. Należy również dodać odpowiednie hasztagi: #IDŹdoRestauracji i #UFukiera oraz otagować @Restaurant_Week_Polska. Co ważne - aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć przynajmniej jedną, zrealizowaną rezerwację. Konkurs będzie trwał przez cały okres Festiwalu. Zwycięzcami będą aż trzej Goście Festiwalu wraz z osobami towarzyszącymi, którzy najlepiej wykonają zadanie konkursowe.

Nagrodę będzie można zrealizować do 15 sierpnia 2021 roku. Restauracja “U Fukiera” dziś jest żywym obrazem, namalowanym przez Magdę Gessler. Zachwyca harmonijnie określoną formą, w której skład na równi z wystrojem wnętrza wchodzą smak, zapach, kolor i dźwięk. To miejsce nie tylko zachęca do patrzenia na nie jak na dzieło sztuki, ale dyskretnie prowokuje do uczestniczenia w spektaklu, który tworzy razem ze swoimi gośćmi. Wykwintna sztuka tworzy się w niej codziennie od nowa, zdecydowanie przekraczając granice dawnej estetyki mieszczańskiej, a głównymi aktorami codziennych spektakli są goście, którzy odwiedzają restaurację U Fukiera w poszukiwaniu nie tylko smakowych doznań.

Restaurant Week - wiosna 2021

Wiosenna edycja Restaurant Week odbędzie się pod hasłem: “IDŹ! na bestsellery najlepszych restauracji”. Festiwal będzie więc wielkim świętem powrotu sceny restauracyjnej, w którym bohaterami są najlepsze flagowe dania topowych Chefów. Goście będą mogli spróbować zarówno dań kuchni polskiej, jak i wielu kuchni świata. Zestaw składający się z przystawki, dania głównego i deseru będzie dostępny w specjalnej cenie, która wspomoże odbudowanie się branży gastronomicznej.

Restaurant Week 2021 - miasta

Festiwal Restaurant Week odbędzie się w kilkunastu miastach i regionach Polski: Warszawie, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, na Podhalu, Krakowie, na Śląsku, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie, Białymstoku, Warmii i Mazurach, a także Toruniu. Swój udział zadeklarowało prawie 400 restauracji, które przygotowały swoje bestsellerowe menu. W ofercie dostępne będą dania wegetariańskie, wegańskie i rybne, a także menu mięsne. Stoliki można rezerwować już dziś na RestaurantWeek.pl.

Źródło: Weź udział w Restaurant Week i wygraj kolację z Magdą Gessler!