Edyta Górniak, Robert Janowski

i

Autor: AKPA

ŻYCIE MIŁOSNE GWIAZD

Wszyscy mężczyźni Edyty Górniak. Spotykała się nawet z Robertem Janowskim!

2024-06-18 11:08

Życie prywatne gwiazd zawsze interesuje wszystkich dookoła. Każdy chciałby wiedzieć, kto gdzie mieszka, ile zarabia i jak wygląda jego życie miłosne. Okazuje się, że Edyta Górniak była bardzo kochliwa i ma za sobą wiele nieudanych związków. Gwiazda spotykała się nawet z Robertem Janowskim!

Edyta Górniak to prawdziwa diva polskiej sceny muzycznej. Wszyscy od lat zachwycają się barwą jej głosu, ale także momentami nie dowierzają, jakie artystka ma poglądy na różne tematy. Jakiś czas temu zszokowała wszystkich, że jest na Ziemi od 4000 lat i bacznie trzymała się swojego wyznania. Nie da się ukryć, że osoba Edyty Górniak wzbudza zainteresowanie mediów, jak i polskiej publiczności. Wszystkich ciekawi to ile zarabia Edyta Górniak, jaki ma wystrój domu, co je, ile śpi, jakie ma kontakty z rodziną, ale także co z jej życiem miłosnym. Okazuje się, że artystka jest mocno kochliwa i ma na swoim koncie wiele nieudanych związków z mężczyznami, których nazwiska również są popularne w naszym kraju. Edyta Górniak spotykała się między innymi z Robertem Janowskim z Jakiej to melodii, ale to jeszcze nie koniec!

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Steczkowska kusi w panterkowym stroju. Ciężko oderwać wzrok od jej figury!

Wszyscy mężczyźni Edyty Górniak

W kim była zakochana Edyta Górniak?

Miłosne życie Edyty Górniak było naprawdę bujne. Artystka związana była między innymi z Robertem Janowskim, którego wszyscy znają bardzo dobrze z programu Jaka to melodia. Następnie gwiazda zaręczyła się najpierw z aktorem Dariuszem Kordkiem, a później trębaczem Jeffreyem Kievitem. Następnie związana była z: dziennikarzami telewizyjnymi Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśką, producentem muzycznym Christopherem Neilem, Robertem Kozyrą, Adamem Sztabą i Paulem Wilsonem. 11 listopada 2005 roku Edyta Górniak poślubiła Dariusza Krupę, z którym rozwiodła się w 2010 roku. Artystka po rozwodzie związała się z prawnikiem Piotrem Schrammem, a następnie związała się z amerykańskim aktorem Williamem McKinneyem i później kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim, z którym była w ciąży zakończonej poronieniem. Obecnie nie wiadomo, czy serce Edyty Górniak jest zajęte.

ZOBACZ TAKŻE: Wszyscy mężczyźni Dody. Nie uwierzycie ile razy była zaręczona!