GWIAZDY

Allan już nie Krupa. Syn Edyty Górniak zmienił nazwisko. W ten sposób odcina się od ojca!

2024-01-10 10:40

Nie jest tajemnicą, że Allan Krupa nie ma kontaktu ze swoim ojcem, a byłym mężem Edyty Górniak, Dariuszem Krupą. Raper i producent muzyczny postanowił całkowicie odciąć się od mężczyzny, zmieniając nazwisko. Allan nie jest ani Krupą, ani Górniakiem. Jego wybór może zaskoczyć.

Allan Krupa niejednokrotnie wspominał o tym, że nie tylko nie ma kontaktu ze swoim ojcem, ale że również nie żywi względem niego żadnych uczuć, ani nie darzy szacunkiem. 19-letni raper i producent muzyczny wyznał wprost, że ten oszukał zarówno jego, jak i jego mamę Edytę Górniak.

To jest chyba wiadome, że mój tata okradł nie tylko moją mamę, ale i mnie. W obecnym momencie życia on nie odegrał w moim życiu pozytywnej roli. Nie mam powodu, żeby gdzieś tam szukać z nim relacji. I te warunki to jest po prostu zwrócenie pieniędzy, które ukradł, jakby no, to wtedy pogadamy – powiedział w podcaście Żurnalisty.

Allana i jego ojca, Dariusza, nie łączy już nawet nazwisko. Jak się okazuje, syn Edyty Górniak zdecydował się na jego zmianę. Allan Górniak? Nic z tych rzeczy! Aspirujący raper dokonał zaskakującego wyboru.

Zobacz: Allan Krupa w stylizacji za ponad 60 tysięcy. Sama torba kosztowała krocie. Ikona mody?

Allan Krupa Enso o byciu synem Edyty Górniak. Długo nie wiedział, że jest znana!

Allan Krupa zmienił nazwisko

Allan jest bardzo zżyty ze swoją mamą, popularną wokalistką Edytą Górniak. Mimo tego, decydując się na zmianę nazwiska, nie postawił na to, którym posługuje się gwiazda. Allan od teraz będzie nazywa się Allan Enso. Dlaczego? Manager młodego artysty wskazał kilka powodów.

Zmienił nazwisko na swój pseudonim, żeby nie zarzucano mu, że buduje karierę na nazwisku tak wielkiej gwiazdy, jaką jest jego mama. Ceni to, że ma tak wspaniałą mamę, tak wielkiej klasy artystkę i nie ukrywa, że dało mu to łatwiejszy start, a na pewno dało to wrodzony talent. Natomiast chce budować swoje nazwisko swoją uczciwą pracą. Poza tym niemożliwe jest dorównać takiemu nazwisku jak Górniak - wyjaśnił w rozmowie z "SE".

Allan został już przedstawiony jako Allan Enso podczas Sylwestra w Zakopanem. Nikt wówczas nie spodziewał się, że to jego nowe nazwisko.

Pseudonimy polskich gwiazd. Czy wiesz kto się kryje pod ksywką? Dopasuj pseudonim do nazwiska

Pytanie 1 z 10
Doda to ...
Doda na Aquaria Tour
Listen on Spreaker. Źródło: Allan już nie Krupa. Syn Edyty Górniak zmienił nazwisko. W ten sposób odcina się od ojca!