Wpadka w Familiadzie. Takiej ortograficznej wtopy nie było od lat!

i

Autor: AKPA Wpadka w Familiadzie. Takiej ortograficznej wtopy nie było od lat!

Wpadka w Familiadzie. Takiej ortograficznej wtopy nie było od lat!

2023-02-06 15:54

Choć mogłoby się wydawać, że wpadki notują tylko programy na żywo, to okazuje się że tym razem niezłą wtopę zaliczyła Familiada. Program nie jest emitowany na żywo, a mimo to produkcja dopuściła się do ogromnego błędu ortograficznego. Pękniecie ze śmiechu!

Niedzielny obiad z rodziną nie może odbyć się bez kultowego programu, jakim jest Familiada emitowana w Telewizyjnej Dwójce. To zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych formatów, który od lat pojawia się na ekranach telewizorów. Choć program nie jest emitowany na żywo i mogłoby się wydawać, że nie ma w nim wpadek, to jednak niedawno widzowie przeżyli ogromny szok! Dzięki czujności wyłapali poważny błąd ortograficzny, po czym żartowali że produkcja dopisała nowe miasto na mapie Polski. Wpadka rozbawiła wszystkich do łez, a ten odcinek jest dziś najmocniej komentowanym odcinkiem w historii teleturnieju!

ZOBACZ TAKŻE: #StartUp Music z Piotrem Cugowskim! Nagraj piosenkę i spełnij swoje muzyczne marzenie

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

Wpadka w Familiadzie

Jak to w przypadku Familiady bywa, pojawiły się pytania, a odpowiedzi uczestników były następnie widoczne na specjalnej tablicy w studiu. Uczestnicy mieli za zadanie wytypować miasta na literę "W" i nikogo nie zdziwiło to, że pojawiła się tam Warszawa, Wrocław, Władysławowo, czy też Wieliczka. Niestety gracze nie podali ostatniego hasła, a gdy Karol Strasburger poprosił o jego odsłonięcie, widzom ukazało się "Wejherowo", jednak zapisane z widocznym błędem ortograficznym - Wejcherowo. Wpadka w Familiadzie nie została zauważona ani przez produkcję, prowadzącego i uczestników. Dostrzegli ją jedynie widzowie, którzy szybko obrócili sytuację w żart. Dodatkowo na tablicy nie zgadzała się punktacja, co również zauważyli fani programu. Cóż - każdemu może się zdarzyć!

Konkurs Walentynkowy - zgarnij voucher na romantyczny wyjazd do SPA!

- Od razu się rzuca w oczy ?? "Wejcherowo" ??

- trochę to słabe ? na mapę niech spojrzą lub w necie wpiszą jak nie wiedzą co piszą ?

- Polski język trudny język.

- W jak Wu ale Komputer chyba źle liczy punkty albo ja nie umiem liczyc

Pytania z Familiady. Czy poradzisz sobie w programie?

Pytanie 1 z 10
Co często zostawiamy w taksówce?