Doda

i

Autor: WBF

Wielkie zmiany w życiu Dody! Co ma wspólnego z Viki Gabor?

2021-06-04 11:18

Doda gotowa na ponowne podbicie rynku muzycznego? Wszystko na to wskazuje! Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka podzieliła się niezwykle ekscytującym newsem dotyczącym jej życia zawodowego. Od teraz karierą piosenkarki będzie zajmował się ten sam człowiek, który pracuje między innymi dla Viki Gabor. Młodsza gwiazda nie kryje swojej ekscytacji.

Doda zapowiedziała wielkie zmiany w swoim życiu zawodowym, czym bardzo ucieszyła fanów, którzy z utęsknieniem wyczekują jej nowej płyty. Działająca od blisko 20 lat w show-biznesie wokalistka przez bardzo długi czas sama zarządzała swoją karierą. Teraz się to zmieni. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Doda ogłosiła, że rozpoczyna nowy, lepszy rozdział swojego życia, w trakcie którego będzie mogła skupić się przede wszystkim na tym, co kocha najbardziej, czyli śpiewaniu i nagrywaniu nowych utworów. W odzyskaniu miejsca na muzycznym tronie wokalistce ma pomóc Max Laskowski - menadżer muzyczny, który zarządza między innymi karierą zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor. 

Co ciekawe, Doda i Max mieli okazję współpracować ze sobą na samym początku wielkiej kariery Dody, kiedy to jako wokalistka Virgin brała udział w popularnym reality-show Bar. Gwiazda po latach przyznała, że ruch ten miał na celu wypromowanie debiutującego wówczas zespołu, który wkrótce stał się najpopularniejszą grupą w naszym kraju. Informację o nawiązaniu współpracy Dody i Maxa skomentowała sama Viki Gabor.

Sonda
Lubisz Dodę?

Doda - wielkie zmiany w życiu 

Wszystko wskazuje na to, że fani Dody mogą spodziewać się jej kolejnego krążka szybciej, niż przypuszczali. Wokalistka oficjalnie ogłosiła, że ma w planach skupienie się na nagrywaniu nowej muzyki, której tak bardzo spragnieni są wszyscy jej wielbiciele. Dyskografię piosenkarki zamyka wydany w 2019 roku album Dorota, na którym znalazły się covery w orkiestrowych aranżacjach i dwa autorskie kawałki. Viki Gabor również wydaje się być zachwycona! Pod postem Management4Seasons młoda gwiazda wyraziła swoją radość, zamieszczając dwie emoji z oczami w kształcie serc. Będzie duet? 

Tak zmieniała się Doda
Źródło: Wielkie zmiany w życiu Dody! Co ma wspólnego z Viki Gabor?