Skrzynecka

i

Autor: AKPA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wielki powrót Katarzyny Skrzyneckiej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20”! Znamy pierwszą uczestniczkę

2023-12-08 15:39

Katarzyna Skrzynecka wystąpi w jubileuszowej, 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. To wielki powrót Skrzyneckiej do show, w którym najpierw wygrała jako uczestniczka, później została jurorką, a na koniec – została z niego zwolniona.

Media od jakiegoś czasu spekulowały o powrocie Kasi Skrzyneckiej do „Twoja Twarz Brzmi znajomo”, szczególnie, kiedy Piotr Gąsowski zdecydował się wrócić do show, z którego odszedł w geście solidarności z Kasią. Piotr Gąsowski ma zostać jurorem lub trzecim prowadzącym w jubileuszowej, 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Paweł Domagała odchodzi z „Twoja twarz brzmi znajomo”. To kolejne rozstanie w programie

Katarzyna Skrzynecka wraca do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20”.

Katarzyna Skrzynecka zaśpiewa w 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a obok niej wystąpią również najlepsi uczestnicy dotychczasowych serii programu. Skrzynecka została zwyciężczynią 1. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a w kolejnych odsłonach muzycznego show, zasiadała już w roli jurorki.

O jej zwolnieniu, poinformowała w komunikacie stacja Telewizji Polsat – „Przez 16. kolejnych sezonów gwiazda zasiadała w fotelu jurorskim, dając kolejnym uczestnikom wsparcie i służąc własnym doświadczeniem. W każdym potrafiła odnaleźć jego silne strony i podpowiedzieć, jak jeszcze doskonalić swój warsztat. Jej wielką wartością jest ogromna serdeczność, poczucie humoru, życzliwość, ale również perfekcjonizm. Telewizja Polsat pragnie podziękować Katarzynie Skrzyneckiej za nieocenione zaangażowanie w tworzenie uwielbianego przez widzów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”” – czytamy. Zwolnienie Skrzyneckiej nie spodobało się widzom oraz jednemu z współprowadzących – Piotrowi Gąsowskiemu, który w geście solidarności z Kasią – postanowił opuścić program, ale powróci do niego w jubileuszowej edycji.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20” – jubileuszowa edycja programu

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma wrócić na antenę Polsatu na wiosnę 2024 roku. Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa, a ósemkę uczestników stworzą gwiazdy, które zdobyły najlepsze miejsca w poprzednich odsłonach. Pełny skład „TTBZ” może być znany jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest emitowany od 2014 roku. Polski program rozrywkowy jest oparty na hiszpańskim formacie „Your Face Sounds Familiar”. Za produkcję odpowiada Telewizja Polsat.

Katarzyna Skrzynecka: Każdej nocy wracam do domu nawet z dalekiej trasy
Źródło: Wielki powrót Katarzyny Skrzyneckiej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20”! Znamy pierwszą uczestniczkę