Wersow

i

Autor: YouTube/WERSOW

GWIAZDY

Wersow mocno stawia na muzykę. Nowa piosenka jest tego dowodem!

2023-06-06 13:57

Wersow w ciąży promienieje. Topowa polska influencerka mocno stawia też na muzykę. Po doskonale przyjętym singlu Ten jeden moment, w teledysku do którego ogłosiła, iż jest w stanie błogosławionym, narzeczona Friza zapowiedziała kolejną premierę muzyczną. Co ciekawe, o nowej piosence wspominała już we wpisie z maja tego roku.

Wersow rozwija swoje zdolności muzyczne. Najpopularniejsza influencerka w Polsce, która lada moment przywita na świecie swoją córeczkę, jakiś czas temu odkryła w sobie pasję do śpiewania. Jej piosenka Ten jeden moment, w teledysku do której oficjalnie obwieściła, że spodziewa się dziecka, stał się sporym hitem i do dziś wygenerował ponad 7 milionów odsłon. Tak wielki sukces kompozycji tylko zmotywował Weronikę do działania. Narzeczona Friza sporo czasu spędziła w studiu nagraniowym, zbierając materiał na debiutancką płytę. Jej kolejny przedsmak usłyszymy już niebawem. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Wersow pochwaliła się datą premiery swojego nowego singla, jak również trwającym zaledwie kilka sekund trailerem nakręconego do niego klipu. To właśnie z niego dowiedzieliśmy się, iż przyszła mama zapowiadała kawałek w tweecie z maja. Zapowiada się wiosennie i bardzo uroczo!

Wersow śpiewa viralowy hit "Maju maj". Nie byliście na to gotowi!

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Nowa piosenka Wersow

Energia, jaka bije od Wersow w ciąży, zaraża nawet przez ekrany komputerów i smartfonów. Weronika nie ukrywa, że jest w najszczęśliwszym momencie swojego życia, a córeczka pozwoliła jej inaczej spojrzeć na swoją kobiecość i odkryć skrywaną dotąd pewność siebie. Młoda artystka wyraża się także poprzez dźwięki. Najpopularniejsza influencerka w Polsce zapowiedziała premierę nowego utworu muzycznego. Piosenka Konwalie, o której wspominała we wpisie z maja, zadebiutuje na kanale Werki już 6 czerwca o godzinie 18:00. Wyczuwamy hit!

Listen on Spreaker. Źródło: Wersow mocno stawia na muzykę. Nowa piosenka jest tego dowodem!