Krzysztof Rutkowski

i

Autor: AKPA Krzysztof Rutkowski

Werdykt Tańca z Gwiazdami oburzył internautów! Krzysztof Rutkowski NIE POWINIEN odpaść z programu?

2022-09-06 9:08

Za nami drugi odcinek Tańca z Gwiazdami. Decyzją widzów z programem pożegnał się Krzysztof Rutkowski, jednak jego odejście wywołało straszną burzę w sieci. Internauci nie są zgodni z werdyktem i uważają, że w drugim odcinku powinien odpaść ktoś inny. Sprawdźcie szczegóły.

Taniec z Gwiazdami 2022 - werdykt drugiego odcinka podzielił internautów? Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak mogą powiedzieć pary, które pożegnały się z 13. edycją Tańca z Gwiazdami. W pierwszym odcinku decyzją widzów taneczne show opuścił aktor znany z Pierwszej miłości - Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, natomiast w drugim odcinku z programem pożegnał się Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Odejście detektywa wywołało niemałe zamieszanie w internecie i dla wielu osób jest bardzo niesprawiedliwe. Co skłoniło internautów do wyrażenia takiego zdania, skoro jeszcze tydzień temu chcieli by to on jako pierwszy opuścił Taniec z Gwiazdami?

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 13 edycja - WSZYSTKIE PARY. Kto z kim tańczy? [GALERIA]

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Taniec z Gwiazdami - 2. odcinek. Widzowie nie zgadzają się z werdyktem

Krzysztof Rutkowski nie powinien odpaść z Tańca z Gwiazdami? Takie komentarze pojawiły się w sieci po drugim odcinku show. Wiele osób uważa, że detektyw zrobił postęp, dostał wyższe oceny od jurorów i przede wszystkim tańczył, a Karolina Pisarek na parkiecie wcale się nie popisała. Taniec modelki polegał na siedzeniu na kanapie i wykonywaniu kilku ruchów, natomiast całość nadrabiał jej partner Michał Bartkiewicz, co mocno oburzyło widzów. Choreografia była ułożona w taki sposób, ponieważ Karolina Pisarek od tygodnia zmagała się z bólami głowy, a badania w tym rezonans wykazał, że w głowie modelki znajduje się torbiel, kwalifikująca się za jakiś czas do operacji. Pisarek była tylko na jednym treningu przed drugim odcinkiem, dlatego jej taniec został zmodyfikowany do minimum.

- Powinien tydzień temu odpaść a w dzisiejszym Karolina tzn. wczorajszym

- Tamten to tańczył a ta siedziała na tyłku i została

- To nawet nie był taniec…jak dla mnie powinna dzisiaj odpaść…

- W końcu Detektyw był od kogoś lepszy

- Rutkowski żaden tancerz i dostaje 15 za cały taniec a ta przeniesiona z kanapy na fotel i 17pkt.. za co !? ?? Śmiech na sali..

Poniżej możecie zobaczyć urywek występu Krzysztofa Rutkowskiego i Karoliny Pisarek. Zgadzacie się z werdyktem?

ZOBACZ TAKŻE: Chcesz zaśpiewać z Cleo? Zostań gwiazdą i spełnij swoje marzenia!

Sonda
Taniec z Gwiazdami: Krzysztof Rutkowski odpadł w 2. odcinku - zgadasz się z werdyktem?