Zespół LiskY

i

Autor: materiały prasowe Zespół LiskY

NOWOŚCI MUZYCZNE

Wakacyjny miłosny flow w wykonaniu LiskY. Premiera utworu "Ze mną chodź"

2023-06-30 9:23

Zespół LiskY, czyli artystyczne małżeństwo Klaudii i Krystiana Rogowców, ponownie pragnie podbić serca słuchaczy. Ich najnowszy utwór "Ze mną chodź" jest kolejnym krokiem w rozwoju ich muzycznej kariery i zachwyca zarówno brzmieniem jak i przekazem.

Zespół LiskY tworzą Klaudia i Krystian Rogowiec, którzy nie tylko mają wielką pasję do muzyki, ale interesują się również podróżami oraz dobrą kuchnią. Ich twórczość jest nie tylko o muzyce, ale także o życiu i doświadczeniach, które je inspirowały. LiskY uwielbiają grać koncerty, dzielić się swoją twórczością z fanami i czerpać energię z emocji, które przekazuje im publiczność. LiskY kontynuują swoją muzyczną podróż, a utwór "Ze mną chodź" jest dowodem na to, że mają wiele do zaoferowania słuchaczom. Ich unikalne brzmienie i oryginalne podejście do tworzenia muzyki przyciągają uwagę coraz większej liczby fanów. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejne utwory i cieszyć się ich twórczością.

Marcin Czerwiński zabrał do Radia SuperNova TRZY psy - wywiad

LiskY - Ze mną chodź

"Ze mną chodź" to piosenka, której tekst opowiada historię zakochanej osoby. Artyści zdradzili, że mimo iż bohaterowie utworu pochodzą z różnych środowisk i mają odmienne podejście do życia, ich miłość jest czymś nieodzownym. Ta miłość pokonuje wszelkie przeszkody i staje się fundamentem ich relacji. Piosenka "Ze mną chodź" przekazuje pozytywną i optymistyczną wiadomość, że miłość nie zna ograniczeń i nawet dwie zupełnie różne osoby mogą być razem szczęśliwe. Kluczem do sukcesu jest jednak wzajemna troska i dbanie o siebie nawzajem.

Piosenka bardzo łatwo zapada w pamięć. Melodia i aranżacja wywołują mnóstwo pozytywnych emocji, co wprawia słuchacza w dobry nastrój. To kolejna mocna produkcja zespołu LiskY, która doskonale oddaje ich artystyczną wrażliwość i styl. Teledysk do singla "Ze mną chodź" jest wizualnym uzupełnieniem utworu. Przedstawia on bardzo „luźny obrazek” zakochanej pary, która przemieszcza się po Krakowie. Bohaterowie napotykają również członków zespołu, którzy w klipie występują jako uliczni grajkowie. Scenografia doskonale oddaje atmosferę i przesłanie utworu, tworząc harmonijną całość z muzyką.