Wakacyjna Trasa Dwójki - Boys

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Wakacyjna Trasa Dwójki - Boys

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, BILETY. Gdzie i kiedy koncerty? Kto wystąpi na scenie?

2022-08-28 15:20

Wakacyjna Trasa Dwójki to najgłośniejsza i najgorętsza impreza, która trwa przez całe wakacje. Na wielkiej scenie w różnych częściach Polski wystąpią znani artyści z branży disco polo i nie tylko. Kto i kiedy pojawi się na scenie? Miasta, daty i inne ważne informacje dotyczące koncertów, znajdziecie w tym artykule.

Spis treści

  1. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, DATY
  2. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - GWIAZDY
  3. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - BILETY

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - trasy, miasta, daty, gwiazdy to najbardziej interesuje fanów dobrej muzyki i oczywiście zabawy! Wakacyjna Trasa Dwójki powraca pod hasłem Lato Muzyka Zabawa. To gorące, wakacyjne koncerty, które rozpoczynają się w niedzielę 26 czerwca i potrwają aż dwa miesiące! Nie zabraknie wspaniałych prowadzących, a także niesamowitych brzmień, które podbijają listy przebojów w naszym kraju. W ubiegłym roku podczas wydarzenia na wielkiej scenie pojawili się między innymi: Zenek Martyniuk, Marcin Miller i zespół Boys, Viki Gabor, Gromee, Roksana Węgiel, Thomas Andres, niegdyś jeden z filarów legendarnej formacji Modern Talking i inni. Kto pojawi się na scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022? W jakich miastach odbędą się koncerty TVP Lato Muzyka Zabawa? Będzie się działo!

ZOBACZ TAKŻE: Aleksander Sikora poprowadzi Szansę na sukces 2022! Co z Markiem Sierockim?

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, DATY

Gdzie i kiedy odbędą się koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022? Do jakich miast zawitają koncerty Lato Muzyka Zabawa? Trasa tegorocznego wydarzenia nie jest jeszcze znana, ale gdy tylko zostanie ujawniona podamy ją w tym miejscu. Jak wiadomo Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 rozpoczęła się pierwszym koncertem w niedzielę 3 lipca w Wilnie. Oto cały harmonogram koncertów:

ZOBACZ TAKŻE: Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z Cleo! Konkurs Startup Music wystartował!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - GWIAZDY

Jakie gwiazdy wystąpią na Wakacyjnej Trasie Dwójki 2022? Na scenie pojawi się między innymi Sławomir, Masters, Bayera, Czadoman, Stachursky, Kuba Szmajkowski, Filip Lato, Justyna Steczkowska, Daj to głośniej i nie tylko!

ZOBACZ TAKŻE: Te polskie gwiazdy zmieniły swoje imię lub nazwisko. Będziesz w szoku jak naprawdę się nazywają!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - BILETY

Gdzie kupić bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki 2022? Ta informacja jest poszukiwana przez wiele osób, które chcą znaleźć się na koncertach. Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w ubiegłych latach były całkowicie darmowe. Wystarczyło zarezerwować wejściówkę na stronie WorldMedia, zakładka bilety klikając w niebieski przycisk 'zarezerwuj zaproszenie'. Jednorazowo można było zarezerwować tylko cztery wejściówki, więc możemy się domyślać, że podczas tegorocznej edycji będzie podobnie. Uwaga - wejściówki na koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki rozchodziły się zawsze jak świeże bułeczki, dlatego warto szybko na nie polować!

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?

Wielkie gwiazdy polskiej muzyki i obiecujący debiutanci w podcastach "Super STAR" - zaprasza Paweł Wiszniewski. Posłuchaj!

Listen to "Ich Troje - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.