Dawid Kwiatkowski

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski MOCNO rozczulił internautów! Fani 'takiego cię pokochałam'

2022-06-06 9:10

Dawid Kwiatkowski od lat jest idolem dzieci, młodzieży, ale także i dorosłych. Uwielbia go wiele osób, nie tylko ze względu na jego wzruszające piosenki, ale także dobre serce. Niedawno artysta jednym ujęciem doprowadził do wzruszenia swoich odbiorców i wywołał w ich myślach lawinę wspomnień. Sprawdźcie o co chodzi!

Dawid Kwiatkowski to jeden z popularniejszych muzyków w naszym kraju, który od lat daje czadu. Można nawet rzec, że artysta dorastał na oczach starszej publiczności i zmienił nie tylko swój wygląd zewnętrzny, ale także i swój muzyczny styl. Nazywany niegdyś polskim Justinem Bieberem, dziś porównywany jest raczej do brytyjskiego artysty, jakim jest Harry Styles. Wraz ze zmianą wizerunku - poważniejszy ubiór, całkiem inna fryzura, przyszła pora na zmiany w twórczości. Dawid Kwiatkowski zaserwował w ostatnim czasie muzyczne nowości, które pojawiły się na jego płycie. Mowa o kawałkach Proste, Idziesz ze mną, Nieważne, czy też piosence Bez Ciebie, która na ten moment na YouTube została wyświetlona ponad 22 mln razy!

Sonda
Lubisz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski zdobywał coraz większą popularność już bardzo dawno temu, gdy fryzurą i wyglądem przypominał Justina Biebera. W tamtym czasie (2013 rok) wydał między innymi piosenkę Na Zawsze, która do dziś jest hymnem wielu osób i na samą myśl właśnie o tych brzmieniach, wywołuje pozytywne emocje. Choć dziś jest o wiele bardziej dojrzalszy i ma już 26 lat to zdecydował się cofnąć w czasie i to dosłownie! Wystarczyło jeden ruch ręką, aby wróciły jego wspomnienia z początków kariery, ale także wspomnienia fanów, którzy do piosenki Na Zawsze, ocierali swoje łzy przez niespełnioną miłość, lub właśnie wręcz przeciwnie - mieli motylki w brzuchu.

ZOBACZ TAKŻE: Co studiowała Cleo, Maryla Rodowicz, Michał Wiśniewski, Kasia Cerekwicka i inni? QUIZ

- I tamten i ten ma moje serce :))

- mały Dawidek z super grzyweczką zdobył moje serce i ma je do teraz

- poczułam się jak w 2013?

- takiego cię pokochałam ?

- Oooooo hit!? czasy photobloga?

- takiego właśnie Dawida pokochałam kilka lat temu ?

- ale odblokowałeś cudowne wspomnienia, fajnie tak być „od zawsze”, no i wiadomo, już na zawsze ??

Pamiętacie Dawida Kwiatkowskiego z grzywką z 2013 roku? Obejrzyjcie wideo poniżej, które wywołało szum w internecie i wiele pozytywnych wspomnień. Teraźniejszy Dawid zrobił jeden ruch ręką i można śmiało powiedzieć, że cofnął się w czasie!

Listen to "Dawid Kwiatkowski o swojej przemianie" on Spreaker.