Edyta Górniak

i

Autor: WBF

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - PROGRAM. Co będzie się działo w Augustowie 1 sierpnia?

2021-07-28 13:03

Lato, muzyka, zabawa to hasło przewodnie Wakacyjnej Trasy Dwójki organizowanej przez Telewizję Polską. Wielkimi krokami zbliża się koncert w Augustowie, a co za tym idzie? Oczywiście moc atrakcji i muzycznych wrażeń. Prosto z wielkiej sceny dla wszystkich widzów zaśpiewają swoje hity największe gwiazdy! Co będzie się działo? Zdradzamy poniżej!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - PROGRAM. Co będzie się działo w Augustowie 1 sierpnia? Kto wystąpi? Co będzie się działo? Jakie piosenki usłyszymy? Takie pytania zadaje sobie dosłownie każdy! Najgorętsze imprezy tego lata to oczywiście Wakacyjna Trasa Dwójki. Koncertowy maraton trwa w najlepsze, a to jeszcze nie koniec! Za nami cztery koncerty, które sprawiły, że każdy bawił się przy muzycznych brzmieniach w najlepsze i zapamięta to naprawdę na długo! Był już koncert w Mrągowie, Świnoujściu, Płocku i Koszalinie, natomiast teraz wielkimi krokami zbliża się przystanek w województwie podlaskim, czyli w Augustowie. To właśnie tam w niedzielę 1 sierpnia gwiazdy dadzą czadu na scenie, a wszyscy będą tańczyć i śpiewać ich największe hity. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i pozdrowień od widzów, które będą wyświetlały się na ekranach telewizorów. Jak prezentuje się harmonogram na Wakacyjną Trasę Dwójki w Augustowie? Będzie się działo! Zerknijcie poniżej!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - wielkie gwiazdy w Augustowie!

Wakacyjna Trasa Dwójki Augustów 2021 - gwiazdy, piosenki

Co będzie się działo podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Augustowie? My już wiemy! Koncert otworzy piosenkarz Filip Lato śpiewając numer Augustowskie noce z repertuaru Marii Koterbskiej. Oprócz niego na scenie pojawi się Edyta Górniak, która wykona przeboje I Follow Rivers z repertuaru Lykke Li i Sweet Dreams, legendarnego duetu Eurythmics. Nie zabraknie również gwiazd disco polo takich jak: Masters, Andre, Piękni i Młodzi, czy też Milano. O dobre brzmienia zadba także zespół Kombii, francusko-włoska formacja Shanguy i grupa Sound’n’Grace. Moc pozytywnej energii doda wszystkim królowa Euro 2012 Oceana, która zaprezentuje swój wielki hit Endless Summer.

Wakacyjna Trasa Dwójki Augustów 2021 - BILETY. Gdzie kupić wejściówki i po ile?

Wakacyjna Trasa Dwójki już 1 sierpnia w Augustowie. Transmisja z wydarzenia jak zawsze rozpocznie się o godzinie 20.00. Muzyczne wydarzenie poprowadzi jak zawsze energetyczny duet w składzie: Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel, natomiast za kulisami zobaczymy Izabellę Krzan i Norbiego.

Źródło: Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - PROGRAM. Co będzie się działo w Augustowie 1 sierpnia?