Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Chełm

i

Autor: materiały prasowe TVP

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Chełm. PROGRAM. Co będzie się działo na koncercie 22.08.2021?

2021-08-19 12:23

Wieki finał Wakacyjnej Trasy Dwójki coraz bliżej! Przed nami jeszcze tylko dwa koncerty. Najbliższy w Chełmie, gdzie Edyta Górniak i Halina Frąckowiak zadbają o niesamowitą atmosferę. Na scenie pojawią się także największe gwiazdy muzyki tanecznej i rozrywkowej oraz wielka nadzieja polskiej sceny muzycznej, czyli młodzież! Start już w niedzielę 22 sierpnia, punktualnie o 20.00. Program znajdziecie poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 na ostatniej prostej! Scenę chełmskiego amfiteatru we władanie weźmie żywioł tańca, muzyki i szalonej, wakacyjnej zabawy. Plejada gwiazd, największe letnie hity, ogniste tancerki i temperamentni tancerze, widowiskowa scenografia i spektakularne efekty specjalne… Takie bogactwo wrażeń tylko na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Koncert w Chełmie uświetnią dwie uwielbiane damy polskiej sceny muzycznej: Edyta Górniak i Halina Frąckowiak, w której wykonaniu usłyszymy wiecznie zielone przeboje Papierowy księżyc, Napisz, proszę, Tin Pan Alley oraz Bądź gotowy dziś do drogi. To jednak nie koniec niespodzianek!

Specjalne, dubeltowe show dla swoich fanów przygotował Norbi. W Chełmie wokalista wykona swoje hity Kobiety są gorące oraz Materacci. Oczywiście jak na show Norbiego przystało, będzie spontanicznie i nie całkiem przewidywalnie, za to na dużym luzie, na wesoło i gorąco! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm. Najbardziej przebojowa impreza lata!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Chełm [PROGRAM]

Swoich fanów nie zawiodą także gwiazdy muzyki disco. W wir szalonej, tanecznej zabawy publiczność porwą zespoły Weekend, Bayera i Defis. Usłyszymy największe taneczne przeboje królujące na polskich parkietach, nie wyłączając hitu dekady, czyli piosenki Ona tańczy dla mnie. Na tym nie koniec atrakcji. Obdarzona 5-oktawową skalą głosu, rewelacyjna Paulla wykona przeboje Od dziś i Ostatnia noc. Ryszard Makowski wyśpiewa swoją miłość do lata, zaś utalentowana i już utytułowana młodzież wniesie na scenę powiew świeżej, młodzieńczej energii. Siostry Szlachta, czyli Wiktoria i Julia, charyzmatyczne bliźniaczki o czarującym głosie znane m.in. z Szansy na Sukces zaśpiewają hit Abby Mamma Mia oraz wielki przebój Sabriny Boys (Summertime Love). Z kolei nastoletnia, ale jakże dojrzała wokalnie Marien z właściwą sobie energią wykona Shalala lala z repertuaru Vengaboys.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Chełm [PROWADZĄCY]

Na widzów Wakacyjnej Trasy Dwójki czekają interaktywne konkursy i zabawy. Będzie okazja, by pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami i przesłać krótkie filmiki z wakacji. Dla autorów najciekawszych produkcji przewidziano atrakcyjne nagrody. Koncert poprowadzi zgrany duet w składzie: Ida Nowakowska i Aleksander Sikora. Back-stage we władanie wezmą: Izabella Krzan i Norbi. 

Wakacyjna Trasa Dwójki

i

Autor: materiały prasowe TVP
Źródło: Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Chełm. PROGRAM. Co będzie się działo na koncercie 22.08.2021?