bayer full

i

Autor: VIPHOTO/East News

Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - BILETY? Gdzie i po ile kupić wejściówki?

2021-07-08 15:33

Koncerty Lato, muzyka zabawa rozgrzewają wszystkich na całego! Po imprezie w Mrągowie i w Żywcu, przyszła pora na polskie morze i Świnoujście. Już 10 lipca na scenie pojawią się znane gwiazdy z branży muzycznej. Gdzie i po ile kupić wejściówki na to wydarzenie? Czy bilety są dostępne online? Sprawdźcie szczegóły.

Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - BILETY? Gdzie i po ile kupić wejściówki na koncert w Świnoujściu? Wakacyjna Trasa Dwójki nie traci impetu! Jeszcze nie ucichły echa żywieckiej biesiady z góralskim przytupem, a już rozśpiewana i roztańczona kawalkada TVP2 pędzi na drugi koniec Polski na północ, do nadmorskiego Świnoujścia. To właśnie tutaj nad Bałtykiem, odbędzie się kolejny wakacyjny koncert z udziałem polskich i światowych gwiazd. Zapowiada się jeden z najbardziej słonecznych przystanków na Wakacyjnej Trasie Dwójki, dlatego nie można tego przegapić! Transmisja z muzycznego wydarzenia, będzie miała miejsce jak zawsze w TVP2. Tym razem będzie to sobota, a start zaplanowany jest na godzinę 20:00. Na scenie pojawi się między innymi Roksana Węgiel czy też Viki Gabor, dlatego będzie się działo!

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - kto wystąpi? Gwiazdy koncertu w Świnoujściu [LINE-UP]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Świnoujściu. Kto wystąpi?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Świnoujście [BILETY 10.07]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 interesuje całą Polskę. To wszystko za sprawą muzyki, która poprawia humor i można się dzięki niej bawić w najlepsze. Teraz na wszystkich czeka koncert Lato, muzyka, zabawa w Świnoujściu, który odbędzie się w sobotę 10 lipca o godzinie 20:00. Zastanawiacie się, gdzie i za ile kupić bilety na wydarzenie? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Wstęp na wszystkie koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki jest całkowicie darmowy. Wcześniej należy jednak dokonać rezerwacji, ponieważ liczba miejsc na widowni jest ograniczona. Szybko i sprawnie można zrobić to na stronie internetowej bilety.tvp.pl klikając w prawym górnym rogu niebieski napis Zarezerwuj zaproszenie.

Źródło: Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - BILETY? Gdzie i po ile kupić wejściówki?