KIEDYŚ I DZIŚ

Urszula kiedyś i dziś. Tak dawniej wyglądała artystka od hitu "Konik na biegunach"

2024-07-16 11:33

Urszula Kasprzak, znana wszystkim jako Urszula, to jedna z popularniejszych artystek w naszym kraju. To ona lata temu oczarowała słuchaczy piosenkami takimi jak "Konik na biegunach", czy też "Dmuchawce, latawce, wiatr". Czy wiedzieliście, że kiedyś miała bardzo krótkie włosy? Mamy jej stare zdjęcia!

Pochodząca z Lublina Urszula Kasprzak, przeszła bardzo długą drogę by być w miejscu, w którym jest teraz. Nazywana najpopularniejszą piosenkarką w polskiej branży muzycznej, na przestrzeni lat osiągnęła wiele sukcesów. Koncertowała z Budką Suflera, a wraz z Romualdem Lipką i muzykami zespołu stworzyła hity takie jak "Dmuchawce, latawce, wiatr" , "Malinowy król", "Powiedz, ile masz lat", a także "Luz blues, w niebie same dziury". Mieszkała w Polsce, ale na cztery lata wyprowadziła się też do Stanów Zjednoczonych. W 1994 roku wróciła do ojczyzny i nagrała hardrockową płytę pt. Biała droga, która rozeszła się w nakładzie 800 tys. egzemplarzy. To właśnie na tym albumie pojawił się słynny "Konik na biegunach".

ZOBACZ TAKŻE: Wszystkie kolory włosów Michała Wiśniewskiego. W których wyglądał najlepiej?

Radio Eska: Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego. Z kim związany był lider Ich Troje?

Urszula dawniej. Tak kiedyś wyglądała artystka

Urszula gdy pojawia się na scenie i na czerwonym dywanie, zawsze sprawia, że wszystkim z wrażenia opadają szczęki. Nienaganne stylizacje, zawsze perfekcyjnie ułożone włosy i delikatny makijaż, który bardzo jej pasuje. Jednak czy wiecie, że artystka była kiedyś ścięta "na chłopaka". W ostrym cięciu mało kto ją pamięta! Zobaczcie jej metamorfozę w naszej galerii. Tak Urszula zmieniła się przez lata.