Gwiazdy

Tyle Agnieszka Chylińska zarobi w USA. Kwota zwala z nóg!

2024-04-16 14:13

Agnieszka Chylińska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Wokalistka, która karierę zaczynała w latach 90., nadal aktywnie koncertuje, także poza Polską. Artystka niedługo zagra kilka koncertów dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. Kwota, którą Chylińska zarobi za występy, robi wrażenie!

Agnieszka Chylińska swoją muzyczną karierę rozpoczęła w latach 90. Właśnie wtedy wraz z Grzegorzem Skawińskim występowała w rockowym zespole O.N.A., z którym nagrała takie hity, jak "Koła czasu", "Znalazłam", czy "Kiedy Powiem Sobie Dość". Mimo nagrania pięciu albumów studyjnych, które świetnie się sprzedawały i były doceniane zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych, w 2003 roku formacja O.N.A zakończyła swoją działalność.

Agnieszka Chylińska z nowym tatuażem. Tak zmieniała się wokalistka!

Agnieszka Chylińska na scenie od 30 lat!

Agnieszka Chylińska pozostała jednak w branży muzycznej, i z ugruntowaną pozycją na rynku rozpoczęła karierę solową. Na początku solowej ścieżki Chylińska była wierna zarówno mocnym, rockowym brzmieniom, jak i drapieżnemu wizerunkowi. W 2009 roku zaskoczyła wszystkich, kiedy pokazała się w blond włosach i eleganckim, kobiecym stroju. Zmieniła wówczas także muzyczny styl. Jej nowe płyty dotykają różnych gatunków, od dance oraz house i synth pop. Każda z solowych płyt Agnieszki Chylińskiej uzyskała status platyny, a bilety na koncerty artystki sprzedają się, jak świeże bułeczki. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się także jej ubiegłoroczna trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych. Stąd nie dziwi fakt, iż piosenkarka znów wybiera się za Ocean. Okazuje się, że jurorka "Mam Talent!" także sporo zarobi.

Tyle Chylińska zarobi w USA

Koncerty piosenkarki nadal cieszą się dużym zainteresowaniem wśród jej fanów. Okazuje się, że nie tylko w kraju nad Wisłą Agnieszka Chylińska śpiewa w wypełnionych po brzegi salach. W 2023 roku wyprzedały się wszystkie bilety na koncerty Chylińskiej w USA. Za kilka miesięcy piosenkarka ponownie wybierze się za Stanów Zjednoczonych, aby tam zagrać dla Polonii w Nowym Jorku, Chicago i New Jersey. Wszyscy, którzy będą chcieć zobaczyć polską gwiazdę na żywo, będą musieli liczyć się ze sporym wydatkiem. Jak donosi portal ShowNews cena biletów to między 85 a 150 dolarów. Informator portalu przekazała, że za tę trasę na konto artystki wpłynie około 140 tysięcy dolarów, czyli ponad 550 tysięcy złotych. Poza tym organizatorzy pokryją także koszty zakwaterowania oraz podróży i posiłków.

Źródło: Tyle Agnieszka Chylińska zarobi w USA. Kwota zwala z nóg!