Maciej Rock

i

Autor: AKPA

PROGRAMY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesień 2023 - od kiedy w telewizji? Data premierowego odcinka

2023-09-01 17:01

Twoja Twarz Brzmi Znajomo powraca na antenę Polsatu jesienią tego roku. Już niedługo będziemy mogli oglądać ośmiu uczestników, którzy wcielać się będą w przeróżne gwiazdy. Kiedy premierowy odcinek w TV? Sprawdź, kiedy i o której oglądać Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo powraca jesienią 2023 na antenę Polsatu. Będzie to już w sumie 19. edycja programu, który cieszy się ogromną popularnością. Widzowie od lat śledzą metamorfozy, jakie przechodzą gwiazdy w danym odcinku. Wśród zwycięzców wszystkich edycji znaleźli się między innymi: Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Stefano Terrazzino, Filip Lato, Mateusz Ziółko, Robert Janowski, Kasia Wilk, Oskar Cyms, a nawet gwiazda disco polo - Paweł "Czadoman" Dudek. Kto dołączy do grona zwycięzców z 19. edycji programu? Tego dowiemy się za jakiś czas. Zanim jednak dojdzie do finałowego odcinka, widzowie będą mogli poznać nowych uczestników, którzy będą mieli nie lada zadania na scenie. Kiedy oglądać premierowy odcinek w TV? Sprawdźcie datę i godzinę transmisji Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19, by nie przegapić żadnego odcinka.

Szybkie Pytania - Filip Lato

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - TRANSMISJA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie oglądać Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19? Data i godzina transmisji nowego sezonu, jest już znana. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19, pojawi się na antenie Polsatu na początku września. Odcinki będzie można oglądać w każdy piątek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Premierowy odcinek już 1 września - tego nie można przegapić! Wśród uczestników jesiennej edycji programu znaleźli się: Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Jakub Gąsowski, Marcin Januszkiewicz, Magdalena Kumorek i Jagoda Szydłowska - wybrana na podstawie castingu.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Ibisz dał radę Kubie Szmajkowskiemu. Chodzi o Twoja Twarz Brzmi Znajomo