uczestnicy show

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 21 - wszyscy uczestnicy. Wiemy kto wystąpi w jesiennej odsłonie show!

2024-07-12 14:34

Przed nami 21. sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jesienią na widzów Polsatu będą doczekać spore emocje i nie chodzi tu tylko o nowych uczestników, ale także o nowych jurorów i prowadzących. Kogo tym razem zobaczymy na scenie? Wśród uczestników są nie tylko aktorzy, ale także wokaliści, którzy postanowili wrócić na scenę i zrobić wielkie "wow".

Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 21" są powoli ujawniani. Kto wystąpi w jesiennej edycji show? Widzowie Polsatu kochają rozrywkę, którą dostarcza im stacja i nie chodzi tu tylko o seriale i filmy, ale przede wszystkim o programy rozrywkowe. Niesamowicie uwielbianą produkcją jest "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", która dostarcza nie tylko muzycznych doznań, ale również wielu zaskoczeń związanych z metamorfozami. Za nami jubileuszowa odsłona show, którą wygrał genialny Filip Lato wcielając się w ostatnim odcinku w Elvisa Costello i śpiewając piosenkę "She". Artysta wygrał nie tylko pamiątkową "brylantową twarz", ale także nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł, którą przekazał na cele charytatywne.

ZOBACZ TAKŻE: Tak zmienił się Filip Lato od The Voice of Poland. Na swoim koncie ma dwie wygrane TTBZ

Tak zmienił się Filip Lato od The Voice of Poland. Teraz daje czadu w programie Polsatu!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesień 2024 - UCZESTNICY 21. edycji

21. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zapowiada się zaskakująco! Nie dość, że na widzów czeka wiele zmian na stanowiskach jurorskich - zobaczymy Justynę Steczkowską i Stefano Terrazzino (zamiast Roberta Janowskiego), to jeszcze miejsce Macieja Dowbora zajmie ktoś inny. Póki co nie jest znane nazwisko nowego kompana Macieja Rocka, jednak gdy tylko Polsat je ogłosi, od razu zaktualizujemy dla Was ten artykuł. Poniżej przedstawiamy ogłoszonych uczestników 21. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

  • Patricia Kazadi
  • Damian Kret
  • Reni Jusis
  • Joanna Osyda
  • Bartek Wrona
  • Barbara Wypych
  • Kuba Szyperski
  • Aleksander Sikora

ZOBACZ TAKŻE: Tak Krzysztof Cugowski wygląda bez okularów. Dlaczego występuje w nich na scenie?