TSO, czyli Taka Sobie Orchestra z piękną piosenką dla mamy. Można się wzruszyć!

i

Autor: materiały prasowe TSO, czyli Taka Sobie Orchestra z piękną piosenką dla mamy. Można się wzruszyć!

TSO, czyli Taka Sobie Orchestra z piękną piosenką dla mamy. Można się wzruszyć!

2023-06-07 9:42

TSO (Taka Sobie Orchestra) to zespół założony przez Agnieszkę Wiechnik. W jego skład wchodzi 38 młodych artystów i artystek, którzy wydali już pierwsze single lub dopiero rozpoczynają swoją karierę. W Dzień Matki 26 maja w sieci pojawiła się ich najnowsza piosenka, która naprawdę rozczula. Obok tej twórczości nie da się przejść obojętnie!

TSO (Taka Sobie Orchestra) to zespół założony przez Agnieszkę Wiechnik. W jego skład wchodzi 38 młodych artystów i artystek, którzy wydali już pierwsze single lub dopiero rozpoczynają swoją karierę. „MAMO” to kolejny utwór TSO po „Hejterze”, „Doceniaj” czy „To Będzie Dobry Dzień”. Głównym założeniem zespołu jest niesienie pozytywnej energii i mierzenie się z ważnymi tematami, co pomaga młodym artystom, ale także fanom TSO, poradzić sobie z otaczającymi ich problemami.

Zespół skupił się na najważniejszych osobach w ich życiach – mamach. To właśnie ich miłość, zaangażowanie i opieka sprawiły, że teraz młodzi artyści mogą się rozwijać i spełniać marzenia. „MAMO” to podziękowanie dla wszystkich mam, na które każdy może zawsze liczyć. W teledysku tytułowe mamy zostały przedstawione z drugiej strony. Każda z nich zajmuje się czymś innym – jedne dopiero przygotowują się do roli mamy, drugie spełniają się zawodowo a inne dbają o domowe ognisko czy też bronią kraju. To jednak nie wpływa na ich oddanie dzieciom, dla których zawsze znajdą czas.

W teledysku wzięły udział mamy solistów TSO - zobaczcie poniżej.

Mama to KRÓLOWA PRZYPAŁÓW?! Dzień Matki #EwelinaPyta