Pamiętacie Oliwię Kołbuk z The Voice Kids. Była w drużynie Dawida, a teraz wydała piosenkę!

i

Autor: materiały prasowe Pamiętacie Oliwię Kołbuk z The Voice Kids. Była w drużynie Dawida, a teraz wydała piosenkę!

Pamiętacie Oliwię Kołbuk z The Voice Kids. Była w drużynie Dawida, a teraz wydała piosenkę!

2023-06-07 9:40

Ma zaledwie 11 lat, a już może pochwalić się wieloma sukcesami. Nie tylko występowała w The Voice Kids, ale także nagrała swój pierwszy singiel i teledysk. O czym jest piosenka "Mapy Gwiazd"? Młoda artystka w uroczy sposób zaprezentowała swoją nowość w mediach społecznościowych. Przekonajcie się sami!

Zaledwie 11-letnia Oliwia Kołbuk stwierdziła, że jej czas właśnie się zaczyna i prezentuje swój debiutancki utwór „Mapy Gwiazd”. Energiczne połączenie przesłania z tekstu oraz dziecięcego uroku Oliwii sprawią, że długo nie będziecie mogli o niej zapomnieć!

Pierwsze kroki w muzyce Oliwia Kołbuk stawiała w „The Voice Kids”, gdzie w drużynie Dawida Kwiatkowskiego dotarła aż do półfinału programu. Wcześniej także publikowała na swoim kanale YouTube covery ulubionych utworów.Jest także wokalistką w TSO - Taka Sobie Orchestra. Teraz jednak młoda piosenkarka chwyciła tekst napisany przez Agnieszkę Wiechnik i wyśpiewała historię o poszukiwaniu własnej drogi, sile i odwadze. Tytułowe „Mapy Gwiazd” to intuicja i wiara w siebie, które każdego zawsze prowadzą ku lepszemu.

Szybkie Pytania - Bryska