Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

WYDARZENIE BILETOWANE

Top Of The Top Sopot Festival 2023 - BILETY. Gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?

2023-08-21 8:33

Festiwal w Sopocie odbywa się w tym roku w dniach 21-24 sierpnia. Podczas czterodniowego święta muzyki, na wszystkich zainteresowanych czekają koncerty gwiazd, a także wręczenie prestiżowej nagrody jaką jest Bursztynowy Słowik. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na Top Of The Top Festival 2023 w Sopocie.

Bilety na Festiwal w Sopocie ciekawią wiele osób. Ile kosztuje miejsce pod sceną w Operze Leśnej? Czy bilety na koncerty są w przystępnej cenie? Znamy cennik! Top Of The Top Sopot Festival 2023 rozpoczyna się w przedostatnim tygodniu sierpnia. Czterodniowe święto muzyki zapewni wszystkim zabawę w rytm topowych kawałków, którzy wykonują polscy wykonawcy. Oprócz tego na wszystkich czeka także prestiżowy konkurs Bursztynowy Słowik, w którym widnieje aż siedem nominacji. Wśród prowadzących Festiwal w Sopocie, znaleźli się w tym roku Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka, Wojciech Łozowski i nie tylko. Sprawdź ceny biletów na Top Of The Top Festival w Sopocie. Tyle trzeba zapłacić, by znaleźć się pod sceną w Operze Leśnej.

Szybkie Pytania - Muniek Staszczyk

Sopot Festival 2023 kiedy - DATA

W jakich dniach odbywa się Sopot Festival 2023? To żadna tajemnica, a harmonogram wydarzeń jest już znany. Top Of The Top Festival rozpoczyna się w poniedziałek 21 sierpnia i potrwa do czwartku 24 sierpnia włącznie. Pierwszego dnia odbędzie się wieczór pod hasłem #I Dance, drugiego dnia na wszystkich czekać będzie koncert #Summer Vibes, czyli najpopularniejsze piosenki w wakacyjnych, klimatycznych aranżacjach, a także konkurs Bursztynowy Słowik. Trzeciego dnia festiwalu odbędzie się #Great Moments, czyli impreza pod tajemniczym hasłem, która przyniesie widzom wiele niespodzianek. Ostatniego dnia Top Of The Top Sopot Festival na oczach wszystkich rozegra się wielkie widowisko #Magic Words, podczas którego Opera Leśna wypełni się melodiami najpiękniejszych polskich utworów w orkiestrowych aranżacjach.

ZOBACZ TAKŻE: Bursztynowy Słowik 2023 - NOMINOWANI. Kto jest nominowany?

Bilety na Top Of The Top Sopot Festival 2023

Top Of The Top Sopot Festival 2023 jest wydarzeniem biletowanym. Mimo iż jego transmisja dostępna będzie na żywo na antenie TVN, to wszyscy ci którzy chcieliby się znaleźć pod sceną w Operze Leśnej, muszą zakupić wejściówki. Bilety na Sopot Festival 2023 zaczynają się od 150 złotych i można zakupić je na stronie eBilet.pl. Wejściówki podzielone są na strefy, a ich cennik przedstawia się następująco:

  • Strefa 7 ograniczona widoczność - od 150 zł
  • Strefa 7 - od 150 zł
  • Strefa 6 -od 190 zł
  • Strefa 5 - od 250 zł
  • Strefa 4 - od 300 zł
  • Strefa 3 - od 500 zł
  • Strefa 2 - od 900 zł
  • Strefa 1 - od 1000 zł

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...