KIEDYŚ I DZIŚ

Tomasz Szczepanik kiedyś i dziś. Tak kilka lat temu wyglądał lider zespołu Pectus

2024-04-16 11:18

Tomasz Szczepanik to lider zespołu Pectus i trener rozrywkowego programu The Voice Senior. Artystę wyróżnia nie tylko barwa głosu, ale także jego dłuższe włosy i delikatny zarost. Zastanawialiście się jak Szczepanik wyglądał na początku swojej kariery? Mamy jego zdjęcia sprzed lat!

Tomasz Szczepanik to artysta od którego ciężko oderwać wzrok, ale też i ucho! Muzyk od 2005 roku jest liderem zespołu Pectus, który na przestrzeni lat wylansował wiele radiowych hitów. Ogromny rozgłos przyniosły grupie kawałki takie jak: To Co Chciałbym Ci Dać, Jeden moment oraz Barcelona. Mało kto wie, ale razem z Tomaszem Szczepanikiem, skład zespołu Pectus zasilają także jego bracia. Marek Szczepanik gra na perkusji i można go usłyszeć w chórkach, Mateusz Szczepanik wymiata na gitarze basowej, akustycznej i również jest w chórkach. Jest też Maciej Szczepanik, który na scenie gra na gitarze elektrycznej i akustycznej, ale także jak wszyscy, udziela się też w chórkach.

Najlepsze teksty Maryli Rodowicz z nowego The Voice Senior!

Tomasz Szczepanik kiedyś i dziś

Tomasz Szczepanik słynie nie tylko ze swojej muzycznej kariery w zespole Pectus. Artysta od czwartej edycji zasiada także na fotelu trenera w programie The Voice Senior. Widzowie pokochali go za podejście do utalentowanych seniorów, za jego ciepło i oczywiście wygląd zewnętrzny. Fanki artysty często wspominają w komentarzach, że jego udział w The Voice jest strzałem w 10-tkę, ponieważ nie mogą oderwać od niego wzroku! Pamiętacie jak Tomasz Szczepanik wyglądał na początku swojej kariery? Jego zdjęcia sprzed lat, znajdziecie w naszej galerii.