Tomasz Stockinger

i

Autor: wbf

Tomasz Stockinger walczy z koronawirusem. „Myślałem, że mnie nie doścignie”

2021-12-06 8:50

Koronawirus nie odpuszcza. W ostatnim czasie sporo polskich gwiazd walczyło z chorobą. Teraz z wirusem walczy aktor Tomasz Stockinger. Jak się czuje? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Tomasz Stockinger na swoim Instagramie zdradził, że walczy z koronawirusem. W krótkim filmiku opublikowanym w sobotę Stockinger nie tylko zdradził, że walczy z chorobą, ale także powiedział, jak się czuje i zaapelował do odbiorców.

Pycha kroczy przed klęską, no ale mam nadzieję, że klęski nie będzie. Przeciwnik jest co prawda trudny i nie należy go lekceważyć, dlatego apeluje do wszystkich, którym może się coś takiego jeszcze wydarzyć: zachowajmy wszelkie środki ostrożności.

 - mówił ,dodając, że ma nadzieję, że po tygodniu ciężkiej walki wkrótce będzie mógł wrócić do pracy.

Również w opisie posta, aktor przyznał, że nie sądził, że choroba go dopadnie.

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Tomasz Stockinger to polski aktor filmowy i teatralny. Znany m.in. z filmu „Znachor” czy serialu „Klan”.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?

Myślałem, że mnie nie doścignie, ale myliłem się... Od kilku dni rozgościł się u mnie covid. Przyjąłem gościa ciepło... ? ale mam nadzieję, że niebawem odjedzie i nie zostawi po sobie pamiątek... Jednak, jak widzicie i słyszycie, nie jest źle. uważajcie na siebie, trzymajcie się zdrowo! #covid_19 #koronawirus

Źródło: Tomasz Stockinger walczy z koronawirusem. „Myślałem, że mnie nie doścignie”