taniec z gwiazdami

To nie pierwsza sytuacja, gdy para, która odpadła, wróciła do „Tańca z gwiazdami”. Wtedy skończyło się wygraniem kryształowej kuli!

2024-04-19 10:57

Oficjalnie wiadomo, że w związku z rezygnacją Dagmary Kaźmierskiej do walki o kryształową kulę powrócą Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. To nie pierwsza taka sytuacja w historii "Tańca z gwiazdami". W przeszłości jedna z uczestniczek, które opadły, wróciła na parkiet i... wygrała. Pamiętacie, o kim mowa?

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się zupełnie nikt. Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami", tłumacząc się problemami ze zdrowiem, a konkretnie ze złamanym żebrem. Uwielbiana przez widzów "królowa życia" wyznała, że ból jest tak silny, iż nie byłaby w stanie wykonać żadnych ruchów na parkiecie.

Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć - nie dało rady. (...) Mam problem nawet z oddychaniem - całą noc nie spałam dzisiaj. Nie dam rady dalej. Przepraszam, jeśli was zawiodłam - powiedziała na udostępnionym nagraniu.

Produkcja zadecydowała, że w takim razie do walki o kryształową kulę powrócą Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka - uczestnicy, którzy pożegnali się z formatem w ubiegłym tygodniu. Warto wspomnieć, że to nie pierwsza taka sytuacja w historii show. W przeszłości jedna z przywróconych gwiazd wygrała nagrodę główną.

Dagmara Kaźmierska ZREZYGNOWAŁA z "Tańca z gwiazdami". Poważny powód uniemożliwił jej udział w show!

Krzysztof Szczepaniak wyjawił sekret "TzG"? Chodzi o Dagmarę!

Ewelina Lisowska odpadła z "TzG" i wygrała

To dopiero było zaskoczenie. Typowani na zwycięzców Ewelina Lisowska i Tomasz Barański odpadli niespodziewanie z "Tańca z gwiazdami". Wskutek kontuzji, jakiej uległa aktorka Anna Cieślak, para powróciła do walki o kryształową kulę i... wygrała. Lisowska i Barański zwyciężyli decyzją widzów i to właśnie oni zapisali się na kartach historii popularnego formatu. Czy podobnie będzie z Krzysztofem Szczepaniakiem i jego partnerką taneczną Sarą Janicką? Czas pokaże. Trudno jednak nie doszukiwać się tu pewnych analogii. 

Źródło: To nie pierwsza sytuacja, gdy para, która odpadła, wróciła do „Tańca z gwiazdami”. Wtedy skończyło się wygraniem kryształowej kuli!