The Voice of Poland 2021 - TRENERZY zaskoczeniem! Kto trenerem w Voice of Poland 12?

i

Autor: VIPHOTO/East News The Voice of Poland 2021 - TRENERZY zaskoczeniem! Kto trenerem w Voice of Poland 12?

The Voice of Poland 2021 - TRENERZY zaskoczeniem! Kto trenerem w Voice of Poland 12?

2021-08-24 13:43

Trenerzy The Voice of Poland 2021 - kto jest w składzie? Kto będzie oceniał uczestników w The Voice of Poland 12? Trenerzy kolejnej edycji oficjalnie ogłoszeni i to jedne z największych zmian w całej historii programu. W show zabraknie Michała Szpaka, czy chociażby Urszuli Dudziak. Poznajcie skład trenerów The Voice of Poland jako jedni z pierwszych już teraz!

Spis treści

  1. The Voice of Poland 2021 - TRENERZY: kto?
  2. The Voice of Poland 12 - TRENERZY, JURORZY

The Voice of Poland 2021 - TRENERZY oficjalnie ujawnieni! Kto trenerem The Voice of Poland 12? Jak wygląda skład trenerów The Voice of Poland 2021? Zdecydowanie te dwa pytania przez kilka tygodni przewijały się w świadomości wszystkich, którzy w ostatnich latach śledzili program. Właśnie między innymi za sprawą tego show na muzycznym rynku pojawiło się mnóstwo wyjątkowych talentów. Poznaliśmy przecież głos i osobowość Marcina Sójki, czy zapoznaliśmy się z talentem pięknej Alicji Szemplińskiej. Ostatnią edycję wygrał natomiast niezwykle utalentowany i skromny, Krystian Ochman. Jego operowy głos do dziś wywołuje ciarki na całym ciele. Nowi trenerzy The Voice of Poland 2021 to duże zaskoczenie. Decyzję ogłoszono rano, 6 sierpnia 2021. Data The Voice of Poland 12 jest znana. Premiera 12. edycji The Voice of Poland już 11 września w TVP2 i wtedy też zaczniemy poznawać nowe, muzyczne talenty. 

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko

The Voice of Poland 2021 - TRENERZY: kto?

Trenerzy The Voice of Poland 2021 zostali ogłoszeni w Pytaniu na Śniadanie w TVP. Kto jest trenerem The Voice of Poland 12? Niezmiennie od jedenastu edycji na fotelu trenerskim zasiądzie duet Tomson & Baron. Do tej pory panowie wygrali, tylko z Alicją Szemplińską. Kolejne ogłoszenie? Do programu wraca Justyna Steczkowska! Artystka oceniała umiejętności uczestników w drugiej, czwartej i piątej edycji The Voice of Poland. Właśnie ta ostatnia edycja była dla gwiazdy szczęśliwa. Jej podopieczna, Aleksandra Nizio wygrała program. Wykonawczyni hitu Dziewczyna Szamana wraca, ale to nie koniec powrotów na fotel. W The Voice of Poland 12 pojawi się Marek Piekarczyk! 70-letni muzyk pojawiał się w drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji programu. Wygrał w swoim trenerskim debiucie odkrywając talent w głosie Natalii Sikory. Marek Piekarczyk był również trenerem w The Voice Senior. I to koniec, jeśli chodzi o powroty. Czas na debiut. Pierwszy raz w roli trenera i jurora jednocześnie na czerwonym fotelu zasiądzie jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, Sylwia Grzeszczak! Osoba, która trafi pod skrzydła artystki, będzie miała dużo szczęścia i na pewno wiele wyniesie z lekcji wokalnych.

Sonda
The Voice of Poland 12 - trenerzy zaskoczyli?

The Voice of Poland 12 - TRENERZY, JURORZY

W sieci od kilku tygodni było bardzo gorąco, bo aż troje trenerów pożegnało się z The Voice of Poland. Z programu odeszła Edyta Górniak, która w finale trzymała kciuki za Annę Gąsienicę-Byrcyn. Przycisku w 12. edycji nie wciśnie Urszula Dudziak, która szlifowała głos Jędrzeja Skiby. Największe emocje wywołuje jednak decyzja, że Michał Szpak nie bedzie trenerem The Voice of Poland 12. Wykonawca hitu Color Of Your Life wygrał program z Martą Gałuszewską i ostatnio z Krystianem Ochmanem!

The Voice of Poland bez Michała Szpaka to nie to samo? Reakcje internautów mówią same za siebie

Trenerzy The Voice of Poland 12:

  • Sylwia Grzeszczak
  • Justyna Steczkowska
  • Marek Piekarczyk
  • Tomson & Baron
Źródło: The Voice of Poland 2021 - TRENERZY zaskoczeniem! Kto trenerem w Voice of Poland 12?