Lanberry

i

Autor: AKPA Lanberry - jurorka w programie The Voice of Poland.

Programy

The Voice of Poland 14 - widzowie nie mają litości dla Lanberry! Faworyzuje jednego z uczestników?

2023-10-08 13:14

The Voice of Poland 14 wchodzi w decydującą fazę. Za nami Bitwy i Nokauty w drużynie Lanberry i tym samym poznaliśmy pierwszych czterech uczestników odcinków na żywo. Decyzje podjęte przez trenerkę jednak nie do końca spodobały się publiczności. Internauci zarzucają jej faworyzowanie jednego z wokalistów!

The Voice of Poland 14 ma już pierwszy uczestników odcinków na żywo. W sobotę 7 października 2023 odbyły się pierwsze Bitwy i Nokauty. Ten etap konkursu rozpoczęła drużyna Lanberry. W tym roku wybór finalnego składu ekipy nie jest łatwy. Po raz pierwszy w historii trenerzy muszą wyeliminować jedną trzecią drużyny już w czasie prób. Dodatkowo Nokauty odbywają się tego samego wieczoru, zaraz po Bitwach. Lanberry nie miała łatwego zadania i faktycznie jej decyzje nie przypadły do gustu widzom. Internauci szczególnie zwrócili uwagę na jej fascynację jednym z uczestników. Na Facebooku i Instagramie pojawiło się dużo opinii, że trenerka "na siłę go przepycha" oraz że "byli lepsi". O kogo chodzi?

The Voice of Poland 14 - odcinki na żywo. Kto wystąpi w Live'ach?

Marek Piekarczyk stanął po stronie Lanberry. Co na to Justyna Steczkowska?

Lanberry ma swojego faworyta?

Internauci nie mają litości dla Lanberry za decyzję, że to Daniel Borzewski przechodzi do odcinków na żywo. Mężczyzna w Bitwie zmierzył się z Patrycją Piątek. Z komentarzy jasno wynika, że to ona była faworytką widzów. "Patrycja ma przepiękny głos!!! Ogromnie niesprawiedliwa decyzja", "w każdej edycji jest jakiś pupilek i w tej to Daniel", "miałem lepsze zdanie o Lanberry" - czytamy w komentarzach na YouTube. Co ciekawe, podobnego zdania byli inni trenerzy. Justyna Steczkowska otwarcie powiedziała, że Patrycja jest lepszą wokalistką, a Danielowi brakuje wyróżniającego się głosu. Mimo tego Lanberry wolała zabrać do Live'ów Daniela. 

Daniel Borzewski - kim jest?

Daniel Borzewski nie jest anonimową osobą. Kilka lat temu mężczyzna zdobył tytuł Mistera Polski i reprezentował nasz kraj w konkursie Mister Supranational. Daniel jest też tancerzem. Współpracował ze znanymi postaciami polskiego show-biznesu, w tym m.in. z... Lanberry i Justyną Steczkowską. Był także częścią grupy tancerzy Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 w Rotterdamie. 

Listen on Spreaker. Źródło: The Voice of Poland 14 - widzowie nie mają litości dla Lanberry! Faworyzuje jednego z uczestników?