The Voice of Poland - finaliści

i

Autor: TVP

The Voice of Poland 12 - FINAŁ. Jak głosować na faworyta? [NUMER SMS, TREŚĆ]

2021-12-02 15:09

Już podczas finału 12. edycji The Voice of Poland poznamy zwycięzcę! O miano Najlepszego Głosu w Polsce walczy czterech uczestników - Rafał Kozik, Bartosz Madej, Wiktor Dyduła i Marta Burdynowicz. Jak głosować na swojego faworyta? Jakiego SMS-a należy wysłać i ile kosztuje oddanie w ten sposób jednego głosu? Sprawdźcie szczegóły.

The Voice of Poland 12 - FINAŁ. Jak głosować na faworyta? Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dwunasta edycja muzycznego show TVP2 dobiega końca. Po emocjonalnych i gorących Przesłuchaniach w Ciemno, Bitwach, Nokautach i odcinkach na żywo, przyszła pora na ostatni, finałowy odcinek. Już w sobotni wieczór 4 grudnia poznamy uczestnika, który dołączy do grona zwycięzców z poprzednich edycji The Voice of Poland. O ten zaszczyt, miano Najlepszego Głosu w Polsce i kontrakt płytowy ze znaną wytwórnią muzyczną Universal Music Polska walczą: Rafał Kozik, Bartosz Madej, Wiktor Dyduła i Marta Burdynowicz. Finałowe występy utalentowanych muzycznie uczestników będą oceniać jurorzy prosto ze swoich czerwonych foteli - Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Matek Piekarczyk, a także Tomson i Baron. Jednak wielką moc podczas finału będą miały głosy widzów. Jak zagłosować na swojego faworyta?

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

The Voice of Poland 12 - jak głosować? [TREŚĆ, NUMER SMS, CENA]

Jak głosować na swojego faworyta podczas finału The Voice of Poland? Rafał, Bartosz, Wiktor i Marta przeszli bardzo długą drogę, aby znaleźć się w ostatnim odcinku muzycznego show. Finałowa czwórka pokonała tysiące osób, które zgłosiły się na castingi do obecnej edycji The Voice of Poland. Teraz mogą liczyć na wsparcie widzów oraz swoich fanów poprzez głosowanie SMS, które trwa cały tydzień. Jeśli chcecie pomóc Rafałowi, Bartkowi, Wiktorowi lub Marcie spełnić marzenia, możecie oddać głos wysyłając odpowiedni numer uczestnika na numer 7346. Koszt jednego SMS-a to 3,69 zł z VAT.

  • SMS O TREŚCI 8 POD 7346 - Rafał Kozik z drużyny Sylwii Grzeszczak
  • SMS O TREŚCI 11 POD 7346 - Bartosz Madej z drużyny Marka Piekarczyka
  • SMS O TREŚCI 3 POD 7346 - Wiktor Dyduła z drużyny Tomsona i Barona
  • SMS O TREŚCI 16 POD 7346 - Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej
Sonda
Kto wygra The Voice of Poland 12?
Źródło: The Voice of Poland 12 - FINAŁ. Jak głosować na faworyta? [NUMER SMS, TREŚĆ]