Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA

nowa edycja

Taniec z Gwiazdami jesień 2024 - uczestnicy. Kto wystąpi w 15. edycji programu?

2024-07-02 9:44

Kto powalczy o Kryształową Kulę w nowej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"? Jesienią 2024 rusza 15. odsłona tanecznego show, którego nie może doczekać się wielu widzów. Kogo zobaczymy na parkiecie? Pojawiają się pierwsze nazwiska uczestników.

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami jesiennej edycji 2024 są poszukiwani przez widzów Polsatu, którzy z niecierpliwością czekają na powrót ulubionego show. Po bardzo dobrze przyjętej 14. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", która emitowana była wiosną, wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona tanecznego programu. Przed nami jesienna edycja, która najprawdopodobniej zaskoczy wszystkich poziomem - podobnie jak było w przypadku edycji z Roksaną Węgiel, Anitą Sokołowską i Maffashion, które były w finale programu. Kogo tym razem zobaczymy na parkiecie? Powoli pojawiają się pierwsze nazwiska, które mocno zaskakują i wskazują na to, że poziom jesiennej edycji może być znacznie wyższy, niż ten z wiosennej odsłony, gdzie od pierwszych odcinków padały naprawdę wysokie noty.

ZOBACZ TAKŻE: Kuchnia Roksany Węgiel urządzona w eleganckim stylu. Od teraz gotowanie będzie samą przyjemnością!

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Taniec z Gwiazdami 2024 jesień - GWIAZDY

Kto wystąpi w jesiennej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"? Choć produkcja nie potwierdziła jeszcze żadnego uczestnika, to w sieci zaczynają pojawiać się pierwsze "przecieki". Mówi się, że gwiazdą 15. edycji programu ma być Blanka Stajkow, która pokazała już nie raz, że taniec płynie w jej żyłach. Drugą uczestniczką ma być Julia Żugaj, znana i lubiana influencerka, która także kocha taniec co można zobaczyć na jej TikTokach i koncertach. O udziale w Tańcu z Gwiazdami mówiła też jakiś czas temu Majka Jeżowska. W jednym z wywiadów 64-latka oznajmiła, że chce wystąpić w Tańcu z Gwiazdami i że do tej pory wiele razy odmawiała, ale "Im jestem starsza, tym myślę, że kiedyś trzeba to zrobić po prostu". Myślicie, że podejrzenia internautów o tym kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami sprawdzą się? Tego z pewnością dowiemy się niebawem. Bądźcie czujni - gdy tylko pojawią się pierwsze informacje o uczestnikach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będziemy Was informować na bieżąco.

ZOBACZ TAKŻE: Produkcja Tańca z Gwiazdami mocno o nią walczyła. Znana artystka jednak wystąpi w nowej edycji?