Izabela Trojanowska

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Izabela Trojanowska

GWIAZDY

Izabela Trojanowska - wiek, utwory, młoda, gdzie mieszka, mąż, wzrost, dzieci, Instagram

2023-06-30 13:33

Izabela Trojanowska to znana i uwielbiana przez publiczność piosenkarka, ale także aktorka. Ogromną rozpoznawalność przyniosła jej rola Moniki Ross w serialu Klan. Nie można zapomnieć także o jej muzycznym dorobku, który do dzisiaj jest bardzo ceniony. Co musicie wiedzieć o Izabeli Trojanowskiej? Poznajcie ją bliżej!

Izabela Trojanowska - wiek, utwory, młoda, gdzie mieszka, mąż, wzrost, dzieci, Instagram: okazuje się, że takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Izabela Trojanowska z domu Schütz, to polska piosenkarka rockowa, aktorka filmowa i teatralna, autorka tekstów, ale także projektantka mody. Ogromną rozpoznawalność przyniosła jej rola Moniki Ross w serialu Klan, w którym gra od 1997 roku, a także piosenka Wszystko czego dziś chcę, która zadebiutowała na rynku w 1981 roku. Izabela Trojanowska pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach, bowiem jej matka śpiewała i grała na gitarze, a ojciec na skrzypcach. Nic dziwnego, że rozwinęła skrzydła w branży i do dziś można słuchać jej twórczości. Trojanowska w 2020 roku świętowała swój jubileusz 40-lecia pracy artystycznej. Ponadto mogliśmy oglądać ją w roli trenerki The Voice Senior 2.

Szybkie pytania - Magda Femme

Izabela Trojanowska - wiek, wzrost

Ile lat ma Izabela Trojanowska? Piosenkarka urodziła się dokładnie 22 kwietnia 1955 w Olsztynie. Jak łatwo można obliczyć, w 2023 roku świętowała swoje 68. urodziny. Internautów ciekawi także wzrost Izabeli Trojanowskiej. To żadna tajemnica. Artystka mierzy około 165 cm wzrostu.

Izabela Trojanowska - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Izabela Trojanowska? Obecnie artystka mieszka w Warszawie, ponieważ wciąż udziela się zawodowo na planie serialu Klan oraz często możemy oglądać ją na koncertach emitowanych w Telewizji Polskiej.

Izabela Trojanowska - mąż, dzieci

Czy Izabela Trojanowska ma męża? Mało kto wie, ale artystka w młodości chciała wstąpić do zakonu. Wszystko zmieniło się jednak w późniejszych latach, gdy poznała matematyka cybernetyka Marka Trojanowskiego, z którym wzięła ślub we wrześniu 1979. W 2013 roku doszło jednak do ich rozwodu. Owocem tego związku jest córka Roxanna urodzona w 1991 roku, która jakiś czas temu ukończyła prawo na Uniwersytecie Berlińskim i najprawdopodobniej pracuje teraz w kancelarii adwokackiej właśnie w Berlinie. Córka Trojanowskiej dla przyjemności gra na gitarze i pianinie.

ZOBACZ TAKŻE: Shazza jest poważnie chora! U gwiazdy disco polo wykryto raka: 'wynik powalił mnie z nóg'

Izabela Trojanowska - młoda

Wiele osób poszukuje w sieci informacji o tym, jak Izabela Trojanowska wyglądała w młodości. Takie fotografie nie są żadną tajemnicą i można natknąć się na nie w sieci. Mało kto wie, że Trojanowska cierpiała na depresję i chorobę alkoholową.

Izabela Trojanowska - piosenki

Wszystko czego dziś chcę to jedna z najpopularniejszych piosenek Izabeli Trojanowskiej. Numer został wydany w 1981 roku na debiutanckim albumie Iza. Do dorobku artystycznego gwiazdy, należą także utwory takie jak:

  • Tyle samo prawd ile kłamstw
  • Nic za nic
  • Pieśń o cegle
  • Karmazynowa noc
  • Brylanty
  • Jestem twoim grzechem
  • To nic, że cię mam
  • Obejdzie się bez łez

Izabela Trojanowska - Instagram

Czy Izabela Trojanowska ma Instagrama? Wpisując w aplikacji imię i nazwisko artystki, możemy natknąć się na konto @izabelatrojanowska, które obserwuje ponad 2500 osób. Niestety nie wiemy, czy jest to jej oficjalne konto, ponieważ oprócz zdjęcia profilowego, nic tam nie widnieje. Aktorka prężnie działa za to na Facebooku, dlatego bez problemu znajdziecie jej konto na tym portalu. 

Stare hity, czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Szymon Wydra: Nasze życie będzie jak poemat...