DZIECI GWIAZD

Tak wyglądają córki Kasi z "13 Posterunku". Aleksandra Woźniak może być dumna!

2024-04-17 15:44

Lata temu do Kasi z "13 Posterunku" wzdychał chyba każdy mężczyzna! Szczupła blondynka, o hipnotyzujących oczach i w krótkich spódniczkach, potrafiła sprawić, że mocniej biło serce. Dziś serialowa Kasia, czyli Aleksandra Woźniak jest spełnioną mamą, a aktorstwo zostawiła w tyle. Wiemy jak wyglądają jej córki.

"13 Posterunek" to polski serial komediowy, który emitowany był od 1997 roku najpierw w Canal+, a następnie od 1 września 1998 do 21 stycznia 2000 roku na antenie telewizji Polsat. Wątek o szalonych policjantach i komendzie, w której nie brakowało wpadek i zabawnych sytuacji, mocno spodobał się widzom. Do dziś uwielbiają oglądać odcinki, które i tak znają już na pamięć, jednak ten charakter żartu, nigdy im się nie znudzi. Przypomnijmy, że główną rolę w "13 Posterunku" zagrał Cezary Pazura. Aktor wcielił się w posterunkowego Czarka, który z wzajemnością zakochał się w Kasi. Piękna blondynka o długich nogach, zawsze nosiła krótkie spódniczki i tym samym kokietowała swojego kolegę z pracy. W Kasię wcielała się Aleksandra Woźniak, która po latach zrezygnowała z aktorstwa na rzecz normalnego życia.

Cezary Pazura: Zbankrutowałem i siedziałem w kieszeni Olafa Lubaszenki | Mellina

Córki Aleksandry Woźniak

Aleksandra Woźniak zyskała rozpoznawalność dzięki roli Kasi w "13 Posterunku". Oprócz tego widzowie mogą kojarzyć ją także z roli Agaty Gabriel w "Złotopolskich", Jagny w "Plebanii" i Moniki Pruskiej w "Linii życia". W 2014 roku Aleksandra Woźniak dołączyła do obsady "Barw Szczęścia", jednak po latach (dokładnie w 2020 roku) powiadomiła wszystkich, że kończy karierę aktorską i oddała się swojej pasji, jaką jest psychologia. Od 2019 roku Woźniak prowadzi własny gabinet terapeutyczny i specjalizuje się między innymi w borderline, nerwicy, depresji i fobii społecznej w jednym z gdańskich ośrodków. Oprócz tego jest mamą bliźniaczek Anny i Julii. Jej pociechy znajdziecie w naszej galerii. Ania i Julia urodę odziedziczyły po swojej pięknej mamusi!