Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Tak wygląda życie Roxie Węgiel w trasie. Pokazała wideo. Luksusowo?

2023-08-17 9:20

Roksana Węgiel ani na moment nie zwalnia tempa. Wokalistka korzysta z sezonu letniego, regularnie odwiedzając kolejne miejscowości, by zagrać w nich koncert. Za pośrednictwem mediów społecznościowych 18-latka dała wgląd w jej życie w trasie. Tak wygląda pojazd, którym przemieszcza się z całą ekipą.

Roksana Węgiel nie może narzekać na nudę, a jej fani na brak okazji do spotkań. Piosenkarka nie przestaje promować swojej najnowszej płyty 13+5, z której pochodzi jej aktualnie najpopularniejszy numer zatytułowany Miasto. Artystka korzysta z sezonu na letnie koncerty, regularnie odwiedzając nowe miejscowości. To wymaga od niej nie lada skupienia, a od współpracowników wiedzy z zakresu logistyki. Nierzadko Roxie musi pokonać bowiem pół Polski, by dać show o czasie. Wokalistka przemieszcza się tzw. tourbusem, w którym, jak można było zobaczyć na pozostawionych przez nią relacjach, jej koledzy z zespołu oraz ukochany Kevin mogą nawet grać w ulubione gry. Piosenkarka pokazała, jak pojazd wygląda od środka. Spodziewaliście się takich widoków?

Roksana Węgiel o filmie, The Voice Kids i ślubie

Roksana Węgiel w trasie

Roxie nie próżnuje. Wokalistka regularnie przemierza Polskę wzdłuż i wszerz w ramach letniej trasy koncertowej promującej jej krążek 13+5. Kilka dni temu 18-latka pochwaliła się w sieci tym, jak wygląda jej życie w trakcie trwania tournee. Ubrana w błyszczący top piosenkarka zaprezentowała wnętrze tourbusa, za pośrednictwem którego przemierza polskie drogi z punktu A do punktu B. Zobaczcie sami, w jakich warunkach podróżuje gwiazda polskiej sceny muzycznej. 

Listen on Spreaker. Źródło: Tak wygląda życie Roxie Węgiel w trasie. Pokazała wideo. Luksusowo?